26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Oracle İş Ortakları Sayısını Artırıyor
26 Ocak 2011 Çarşamba 12:13

Oracle İş Ortakları Sayısını Artırıyor

Aralık 2009'da başlatılan Oracle PartnerNetwork (OPN) uzmanlık programına, EMEA bölgesinde 400'den fazla iş ortağı katıldı.

Callpex 2010"da % 200 Büyüdü
Profilo'dan İki Yeni Mikser
İlk Self Servis Veri Merkezi Çözümü
Türk Telekom'a Mobiliz Çözümü

Aralık 2009"da başlatılan Oracle PartnerNetwork (OPN) uzmanlık programına, EMEA bölgesinde 400"den fazla iş ortağı katıldı. Bu program ile iş ortakları sundukları hizmetleri birbirinden ayırarak işlerini geliştirme, genişletme ve müşterilerine katma değer sunma imkanı buldular.

EMEA bölgesinde OPN Uzmanlık programı sayesinde 270"i Platin olmak üzere 400"den fazla iş ortağı, 560"dan fazla uzmanlık, 14,400"den fazla OPN uzmanına ve EMEA"da 65"den fazla ülkede bilinirlik elde edilmesi sağlandı.

Program, veritabanı, orta katman, uygulamalar, sector çözümleri, sunucu ve depolama alanlarında Oracle Ürünleri dahilinde 50"den fazla uzmanlık sunmakta. Bu bağlamda, Oracle uygulamalardan diske, müşterilerin kendilerini tercih etmeleri için iş ortaklarına ihtiyaç duydukları kaynak ve desteği sağlıyor.

Oracle, teknolojisinin uygulanması, geliştirilmesi ve sunumunda iş ortaklarını uzmanlıkları ve sundukları katma değere göre önceden dört OPN seviyesi doğrultusunda değerlendirirken Remarketer, Silver (Gümüş), Gold (Altın), ve Platinium (Platin) yeni bir Diamond (Pırlanta) seviyesi ekledi. Diamond seviyesi, iş ortağının sunduğu uzmanlık alanında gelişmişliği ve yetkinliği ile sağladığı katma değerlerle dikkat çekiyor.

İş ortaklarının gelişmesine sürekli olarak katkıda bulunmayı hedefleyen Oracle, müşterilerinin doğru ve amaca yönelik iş ortaklarını seçmelerini kolaylaştırmak adına OPN Customer Gateway ve başarı öykülerinin, video ve eşsiz Oracle çözüm ve servislerinin anlatıldığı OPN Days Virtual Event etkinliğini düzenleyecek.

Oracle PartnerNetwork uzmanlık programı ile ilgili olarak EMEA Bölgesi Kanal Yönetimi kıdemli Başkan Yardımcısı Stein Surlien şunları söyledi:

"Program dahilinde iş ortaklarımıza uzmanlıkları ile satış, kar ve büyüme sağladığımız için katılım sayısı hızla büyümekte. İş ortaklarımıza ihtiyaç duydukları kaynakları ve desteği fark yaratmaları ve rakipleri karşısında uzmanlıkları ile kendilerini öne çıkarmalarını sağlayacak şekilde veriyoruz. Müşteriler ise daha verimli çözümleri almak açısından konusunda uzman ve eğitimli iş ortaklarımızla işbirliği yapıyor olmaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirmekteler."

Bu uzmanlık programının danışmanların motive edilmesi konusunda büyük yarar sağladığını belirten Experteam Yönetici ortağı Ozan Türe ise, "İş Zekası alanında uzmanlık almaktan ötürü çok memnunuz. Uzmanlık almak bizim için birçok fayda sağladı. Oracle ile ilişkilerimizi arttırmasının yanı sıra uzmanlığımız, sektör liderliğimiz ve müşteri başarılarımızın tanınması açısından büyük rol oynadı. İş zekası konusunda uzmanlığımız ve deneyimimiz ile sektörde öne çıkmamızı sağladı. Bu bağlamda çalıştığımız firmalar gerçek anlamda değer kattığımız konusunda emin olabiliyorlar" dedi.

Koçsistem Genel Müdür Yardımcısı Barış Öztok da Oracle veritabanı alanında uzmanlık almaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, "Uzmanlık almak bizim için birçok fayda sağladı. Oracle ile ilişkilerimizi arttırmasının yanısıra, uzmanlığımız, sektör liderliğimiz ve müşteri başarılarımızın tanınması açısından büyük rol oynadı. Veritabanı konusunda uzmanlığımız ve deneyimimiz ile sektörde öne çıkmamızı sağladı. Bu bağlamda çalıştığımız firmalar gerçek anlamda değer kattığımız konusunda emin olabiliyorlar" şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları