23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Opetten TomTom Hediye
07 Nisan 2009 Salı 11:51

Opet'ten TomTom Hediye

Opet, yakıt veya otogaz alan Opet Kart veya Paro Kart sahiplerine hediye TomTom kişisel navigasyon ürünlerini hediye ediyor.

Navigasyon cihazları pazarında Avrupa"da %50, ABD"de %25 paya sahip olan, ürünleri 30 ülkede tüketiciyle buluşan ve 1.7 milyar euro ciro ile global kişisel navigasyon cihazı pazarının tartışmasız lideri olan TomTom Opet işbirliği ile navigasyon dünyasının kapılarını herkese açıyor.

Alışveriş toplamının hediye listesinde bulunan TomTom One ürünü için belirlenmiş olan hedef tutara karşılık gelmesi gereken kampanya kapsamında, TomTom navigasyon cihazı kullanımının getireceği avantajlara sahip olabilir, zamandan tasarruf ederek, yol stresinize son verebilirsiniz.

Kampanyaya dahil olmak için ise, aralarında birer boşluk bırakarak hediye, kart numarası, isim ve soyad yazarak 0532 444 67 38'e bir seferliğine kısa mesaj göndermek ve alışverişlerde kayıtlı kartı kullanmak gerekli. Kampanyaya katılan Opet Kart veya Paro Kart üyeleri, Paro sliplerinden ürünlere yönelik harcama tutarlarını izleyebiliyorlar. Kazanılan ürünler ise herhangi bir Arçelik/Beko Yetkili Satıcısı"ndan alınabiliyor.


(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları