23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Opete Pazalarma Ödülü
12 Şubat 2008 Salı 13:11

Opet'e Pazalarma Ödülü

Opet, uluslararası pazarlama yarışması Diamond Awards’ta Müşteri Bağlılığı Yaratan Pazarlama Uygulamaları kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

The Global Marketer tarafından her yıl, kategorilerindeki en iyi pazarlama uygulamalarına verilen Diamond Awards ödülünü, otomotiv sektöründe müşteri bağlılığı yaratan pazarlama uygulamaları ile bu yıl Opet kazandı. Opet, GİTT Kampanyası ile Müşteri Bağlılığı Yaratan Pazarlama Uygulamaları Otomotiv Sektörü kategorisinde Dünyada En İyi seçilerek, Diamond Awards’a layık görüldü.

Yarışmada, pazarlama hedeflerine ulaşmadaki başarı, kampanya fikrindeki yaratıcılık ve iletişim etkinliği kriterlerindeki başarı dikkate alınıyor. Tüm dünyadan başarılı pazarlama uygulamalarını, trendleri takip eden ve her yıl en iyileri Diamond Awards ile ödüllendiren Global Marketer’da Türkiye’den ödül alan tek marka Opet oldu. Dünya çapında 20 ülkeden 300’ün üzerinde pazarlama kampanyasının çeşitli kategorilerde birincilik için mücadele ettiği Diamond Awards’ta, kendi ülkelerinde çeşitli yerel ödüllere layık görülmüş kampanyalar 25 kişilik uluslararası jüri ekibi tarafından değerlendirildi.

2007 yılında reklam ve pazarlama alanlarında Kristal Elma, Effie ve Koç Holding bünyesinde CRM Öncüsü Ödüllerini alan Opet, Diamond Awards ile başarısını uluslararası alana taşımış oldu.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları