18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Onlysoft Yarın Başlıyor
07 Aralık 2010 Salı 12:43

Onlysoft Yarın Başlıyor

Yazılım sektörünün merakla beklediği organizasyon Onlysoft 9-12 Aralık 2010 tarihlerinde.

9 - 12 Aralık 2010 tarihlerinde Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi"nde da yazılım sektörünü ilk kez olan Onlysoft Fuarında bir araya gelecek.

Tureks Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü Nergis Aslan; şu ana kadar sektörün öncüsü firmaların fuarda yer aldığını, bu yıl 25.000 ziyaretçi hedeflediklerini belirtti.

Onlysoft Fuarında Türkiye"nin her yanından Erp, Crm, İş Zekası, Sektörel İş Çözümleri, E- Devlet, E-Sağlık, E-Eğitim, Kobilere özel program çözümleri; ziyaretçilerin bilgisine sunulacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Onlysoft Fuarında E-Belediye çalışmalarını tanıtacak.
Onlysoft Fuarı"na Istanbul Büyükşehir Belediyesi büyük bir standla katılarak, Internet üzerinden yapılan tüm belediyecilik hizmetlerini sergileyecek. Ayrıca İBB Bilgi İşlem Daire Başkanı tarafından akıllı şehirler konulu bir konferansta verilecek.

İBB aynı zamanda Onlysoft Fuarının açık hava reklam sponsoru olarak şehrin en önemli köprü, billboard ve diğer reklam imkanları ile Onlysoft"u destekleyecek.

Onlysoft tüm iş dünyasını kapsayacak bir şekilde organize edildi

Onlysoft için en büyük kurumsal şirketlerden en küçük ölçekli KOBİ'lere, bilişim sektörü, kamu kurum kuruluşlarından, eğitim ve sağlık kuruluşlarına kadar çok geniş bir yelpazeye hitap eden bir organizasyon yapılıyor.

Yazılım sektörünün bu ilk fuarı sektör içinde heyecanla bekleniyor
Katılımcıların büyük bir çoğunluğu KOSGEB desteğinden faydalanarak fuara katılıyor.

Onlysoft"a katılacak olan KOSGEB üyesi her işletmeye en az 12 en fazla 50 m2 için, kapalı alan katılımlarına metrekare ücreti destek üst limiti 80 TL/M2; geri ödemesiz destek sağlanıyor.

Türkiye'nin en donanımlı ve en son teknolojiye sahip fuar merkezi olan İstanbul Fuar Merkezi Onlysoft Fuarına ev sahipliği yapıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları