14 Nisan 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Only Softta Zaman Yolculuğu
09 Aralık 2010 Perşembe 14:48

Only Soft'ta Zaman Yolculuğu

Bilgi Yönetimi ve İş Çözümleri Yazılım Uzmanlık Fuarı olan Only Soft Fuarı'nda Bilgera Yazılım, geleceğim yazılımlarını sunacak.

Bilişimin en hızlı büyüyen alanı olarak öne çıkan yazılım sektörü, 9-12 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi"nde gerçekleşecek Bilgi Yönetimi ve İş Çözümleri Yazılım Uzmanlık Fuarı olan Only Soft Fuarı"nda bir araya gelecek. Ekonominin her alanında var olan yazılımların, ticari hayatın vazgeçilmez bir yatırım aracı olarak işletmelerde verimliliğe sağladığı katkılar Only Soft fuarına katılan katılımcılarla birlikte ele alınacak. Yazılım çözümleri konusunda sunduğu farklı ürünler ile Türkiye"nin önde gelen yazılım firmaları arasında yer alan Bilgera Yazılım, Only Soft"a hem uzmanlığı, hem de bilgi birikimi ile katılacak.
ERP, CRM, Kurumsal Kaynak Planlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Bilgi Güvenliği, İş Zekası, Kobi Çözümleri, Tıp Bilişimi / E Sağlık - Tele Sağlık, Kamu Uygulamaları / E-Devlet Projeleri, Eğitim Çözümler gibi yazılım sektörü ile ilgili merak edilen her şey, 300 sektör profesyonelinin katılımı ile Only Soft"ta masaya yatırılacak. Toplam ziyaretçi sayısının 300 bin olarak öngörüldüğü fuar, eş zamanlı organize edilen konferans, sektörel çözüm oturumları, yarışma ve tüm etkinliklerle sektöre farklı bir platform sunacak.
Fuarda yer alacak standıyla ziyaretçiler ile buluşacak olan Bilgera Yazılım, yoğun ilgi gören iş zekası çözümlerini uygulamalı olarak sunarken, eş zamanlı konferanslarda da yer alarak katılımcılarla know how paylaşacak. Bilgera Yazılım Genel Müdürü Umut Sevin 10 Aralık Cuma günü 14:00-14:45 saatleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Efes Salonu"nda ve 11 Aralık Cumartesi 13:00-13:45 saatleri arası Kapadokya Salonu"nda "Bütünleşik Otomasyon Sistemleri :Satış & Dağıtım Kanallarında Tam Entegrasyon" adlı iki oturum gerçekleştirecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları