29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
On İletişime Yeni Müşteriler
24 Aralık 2007 Pazartesi 11:41

On İletişim'e Yeni Müşteriler

Akaretler Projesi, W Hotel İstanbul, Robert’s Coffee ve Mania Gurme, marka ve iletişim danışmanlığı hizmetlerini On İletişim’den alacak.

Marka ve iletişim danışmanlığı, spor iletişimi, etkinlik tasarımı ve yönetimi konularında hizmet veren On İletişim, 2007 Aralık ayından itibaren portföyüne; Akaretler Turizm Yatırımları A.Ş’nin sahibi olduğu Akaretler Sıraevleri Projesi ile proje kapsamında dünyanın en hızlı büyüyen lüks oteller zinciri W Hotel İstanbul, dünyanın en eski kahve mağazaları zinciri ve gurme kahve markası Robert’s Coffee ve bir gurme cenneti olarak konumlanan Mania Gurme markalarını kattı.

Marka ve kurumların iletişim süreçlerine değer katmak misyonu ile 2002 yılında kurulan On İletişim, Türk sporuna yaptığı yatırımlarla ilklerin öncüsü olan Efes Pilsen’e spor iletişimi, beslenme destekleri sektörünün lider markası GNC’ye, Türkiye’nin ilk resmi şans oyunları sitesi bilyoner.com’a ve Türkiye’nin önde gelen iç giyim markaları Dagi ve Eros’a marka ve iletişim danışmanlığı, Unilever Foodsolutions grubuna etkinlik tasarımı ve yönetimi hizmeti vermektedir.

On İletişim; perakende, tüketim, moda, turizm, medikal, spor, gençlik ve çocuk alanlarında projeler üreterek müşterisine % 100 odaklanarak hizmet vermektedir. Kendini hizmet verdiği kurumun bir parçası olarak tanımlayan On İletişim, imza atmış olduğu özgün projeleriyle markalara değer katmaktadır.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları