27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
On İletişimde Yeni Müşteriler
24 Ağustos 2007 Cuma 14:23

On İletişim'de Yeni Müşteriler

On İletişim, müşteri portföyüne yeni markalar eklendi. Dagi ve Eros, marka ve iletişim danışmanlığı hizmetini On İletişim'den alacak.

Marka ve iletişim danışmanlığı, spor iletişimi, etkinlik tasarımı ve yönetimi konularında hizmet veren On İletişim, portföyüne Türkiye’nin önde gelen iç giyim markaları Dagi ve Dagi A.Ş.’nin 2007 yılında satın aldığı Eros’u da kattı…2004 yılında ortaklık yapısındaki değişimle sürekli yenilenen ve büyüyen Dagi ve Eros markalarına On İletişim, marka ve iletişim danışmanlığı hizmeti verecek.

Marka ve kurumların iletişim süreçlerine değer katmak misyonu ile 2002 yılında kurulan On İletişim, Türk sporuna yaptığı yatırımlarla ilklerin öncüsü olan Efes Pilsen’e spor iletişimi, beslenme destekleri sektörünün lider markası GNC’ye marka ve iletişim danışmanlığı, Türkiye’nin ilk resmi şans oyunları sitesi bilyoner.com’a marka ve iletişim danışmanlığı, Unilever Foodsolutions grubuna etkinlik tasarımı ve yönetimi hizmeti vermektedir.

On İletişim, Efes Pilsen’e 2003 yılından bu yana; Efes Pilsen Spor Kulübü Efes Pilsen World Cup Uluslararası Basketbol Turnuvası, Efes Pilsen Cup Uluslararası Futbol Turnuvası, Futbol Milli Takımı Sponsorluğu, Efes İle İlk Adım Ücretsiz Basketbol Okulları Sosyal Sorumluluk Projesi, Efes Pilsen Spor Kulübü 30.Yıl Projeleri konularında spor iletişimi, etkinlik tasarımı ve yönetimi hizmeti vermektedir. OMO markasına 2004 - 2006 yılları arasında kirlenmek güzeldir platformunun doğrudan pazarlama aktivitesi SporOMO Çocuk Şenliği'nin etkinlik tasarımı ve yönetimi konusunda hizmet vermiş olan On İletişim, 2005 yılında Hilton İstanbul’a 50.yıl kutlamalarında konsept yaratım ve medya ilişkileri hizmeti vermiştir. Marka ve İletişim danışmanlığı konusunda Beymen’e 2004-2005 yıllarında hizmet veren On İletişim, Avrupa Moda Tarihi Sergisi, Coca-Cola Light Tabiattan Yansımalar gibi başarılı projelere imza atmıştır. Butik zeytinyağı markası Ne Extra Oleas’ı 5 ay kısa zamanda en iyi 10 zeytinyağı listelerine kazandıran On İletişim, Unilever Foodsolutions bölümünün mutfak profesyonellerine yönelik olarak sunduğu CARTE’dor ve Knorr markalarının 2007 yılında yeni ürünlerinin lasman toplantılarını düzenlemiştir.

On İletişim; perakende, tüketim, moda, turizm, medikal, spor, gençlik ve çocuk alanlarında projeler üreterek müşterisine % 100 odaklanarak hizmet vermektedir. Kendini hizmet verdiği kurumun bir parçası olarak tanımlayan On İletişim, imza atmış olduğu özgün projeleriyle markalara değer katmaktadır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları