28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
On İletişimde Yeni Müşteri
26 Eylül 2007 Çarşamba 10:21

On İletişim'de Yeni Müşteri

On İletişim, Ece Türkiye'nin İlk Yatırım Projesi Olan Espark Alışveriş Merkezi'nin VIP açılış gecesinin organizasyonu ve medya iletişim konkurunu kazandı.

Marka ve iletişim danışmanlığı, spor iletişimi, etkinlik tasarımı ve yönetimi konularında hizmet veren On İletişim, portföyüne 30 Ekim 2007 tarihinde Eskişehir’de hizmete girecek olan Espark Alışveriş Merkezi (AVM) katıldı.

Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerini yöneten ECE Türkiye Proje Yatırım A.Ş.’nin 110 milyon USD’lık ilk yatırım projesi olan Espark Alışveriş Merkezi’nin VIP açılış gecesi organizasyonunu ve açılış sürecinin medya iletişimini üstlenen On İletişim, açılış organizasyonu ile ilgili tüm projenin etkinlik tasarımını ve yönetimini gerçekleştirecek. Espark Alışveriş Merkezi’nin açılışı yerli ve yabancı konuklar ve devlet protokolünün katılımıyla gerçekleşecek.

ECE Türkiye’nin ilk yatırım projesi olan ve şehrin tam kalbinde yer alan Espark Alışveriş Merkezi, mimari yapısı ile Eskişehir’in kültürel ve tarihi mirasını koruyarak, bu modern şehre yepyeni bir görünüm kazandırıyor. 23.950 m2 arazi üzerine kurulan ve 44.000 m2’si kiralanabilir 110.000 m2 lik kapalı alandan oluşan Espark Alışveriş Merkezi, bölgenin en büyük alışveriş merkezi olma özelliğine sahip. Espark’ta Vakko, C&A, Zara, Media Markt gibi markalar başta olmak üzere pek çok marka 20 m2’den 1.500 m2’ye kadar çeşitli büyüklüklerde 140 mağaza ile 3M Migros 3.650 m2’lik market alanı ile yer alıyor.

Marka ve kurumların iletişim süreçlerine değer katmak misyonu ile 2002 yılında kurulan On İletişim, Türk sporuna yaptığı yatırımlarla ilklerin öncüsü olan Efes Pilsen’e spor iletişimi, beslenme destekleri sektörünün lider markası GNC’ye marka ve iletişim danışmanlığı, tekstil ve iç giyimin en bilinen markalarından Dagi ve Eros’a marka ve iletişim danışmanlığı, Türkiye’nin ilk resmi şans oyunları sitesi bilyoner.com’a marka ve iletişim danışmanlığı, Unilever Foodsolutions grubuna etkinlik tasarımı ve yönetimi hizmeti vermektedir.

On İletişim; perakendecilik, tüketim, moda, turizm, medikal, spor, gençlik ve çocuk alanlarında projeler üreterek müşterisine % 100 odaklanarak hizmet vermektedir. Kendini hizmet verdiği kurumun bir parçası olarak tanımlayan On İletişim, imza atmış olduğu özgün projeleriyle markalara değer katmaktadır. On İletişim kurulduğu günden bu yana; Abbott, Beymen, Coca-Cola, Powerade, Hilton İstanbul, OMO, Le Coq Sportif, Arena, Slazenger, Fila, Nelson ve Afrodit gibi markalara iletişim danışmanlığı, medya ilişkileri, etkinlik tasarımı ve yönetimi hizmetleri vermiştir.


İlgili Haberler
Espark Kapılarını Açıyor
ESPARK 31 Ekim'de Açılıyor

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları