24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Olympus Türkiye Büyümeye Devam Ediyor
07 Nisan 2008 Pazartesi 11:01

Olympus Türkiye Büyümeye Devam Ediyor

Olympus, dağıtım kanallarındaki yeni yapılanma ile daha da güçlenerek ,hedeflerine bir adım daha yaklaştı.

Olympus Imaging, geçtiğimiz yıl Istanbul'da açtığı temsil ofisi ile Türkiye pazarındaki etkinliğini arttırarak büyümeye devam ediyor. Olympus Türkiye Dijital fotoğraf makinaları pazarındaki dinamik yapıya ve hızlı değişimlere cevap verebilecek şekilde , Türkiye"deki satış ve dağıtım kanalları organizasyonunda da değişiklikler yapmaya devam ediyor.

Elektronik sektöründeki dinamizmin yanısıra Türkiye pazarının ardı ardına çok uluslu zincir elektronik marketlerin tercihi olması Olympus Türkiye"nin de hem pazarın isteklerine kısa sürede yanıt verebilmek hemde tüketiciye daha yakın olabilmek için operasyonel olarak hızlı bir büyüme trendi içine girmesini sağladı. Ana hedefleri başında tüketiciye doğru yerde ve doğru zamanda ulaşmak olan Olympus bu hedeflerini çok kısa süre içerisinde yaşadığı değişim ile gerçekleştirecektir.

Tüm bu yeni yapılanmalar ile birlikte dijital görüntüleme pazarında teknolojik olarak çok sağlam altyapısı olan Olympus Dijital fotoğraf makinaları, Avrupa ülkelerinde olduğu gibi çok kısa bir sürede Türkiye"de de tüketicilerin ilk tercih edeceği bir marka olacak. Hem kullandığı teknoloji hemde eşi benzeri olmayan teknik üstünlüklerle Olympus tüketiciye dayanıklı ve her zaman heryerde kullanım kolaylığı sağlayan modeller sunmaya devam edecektir.

Bunun yanında bir diğer gelişme ise teknik servis operasyonun yerelleşmesi. Bu sayede Olympus kullanıcıları artık çok kısa sürede hem kaliteli hemde hızlı bir teknik servis hizmeti almış olacak. Pekçok ülkenin halen yerel teknik servis hizmeti verebilmek için çalışmalarını sürdürmelerine rağmen Türkiye bu çalışmayıda hızlı bir şekilde gerçekleştirmiştir.

Yatırımlar sürecek

Türkiye pazarına girerken geleceğe yönelik uzun vadeli planlamaları da yaptıklarını anlatan Türkiye Ülke Müdürü Ali Demirtel "Türkiye Pazarı Avrupa pazarına doğru çok hızlı gelişmeler göstermektedir.Olympus tüm bu gelişmlere kolaylıkla ayak uydurabilecek bir yapıya sahiptir.Bu değişen pazar yapısı içinde bize destekleri olan tüm dağıtım kanallarımıza teşekkür ederiz. Şu anki yeni yapılanmamızdaki ana amacımız, daha fazla Türk tüketicisinin Olympus kalitesi, kullanım kolaylığı ve üstün teknolojisi ile buluşmasını sağlamak. Bunun için de Türkiye" deki yapılanmamızı bu yönde geliştirmeye ve yenilemeye devam edeceğiz. Olympus"taki yenilikler sizi şaşırtmaya devam edecek" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları