23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Okurun Tercihi: Trend Micro ScanMail
10 Haziran 2008 Salı 15:17

Okurun Tercihi: Trend Micro ScanMail

Trend Micro ScanMail for Microsoft Exchange, Okurun Tercihi anketinde birinciliğe layık görüldü.

Trend Micro"nun sunucu bazlı e-posta güvenliği programı ScanMail for Microsoft Exchange, lider Microsoft Exchange Server kaynak sitesi MSExchange.org üzerinden yapılan Okurun Tercihi anketinde, Exchange Server antivirüs kategorisinde bu yıl ikinci kez birinci oldu.

MSExchange.org, Exchange yöneticileri tarafından belirli kategorilerde tercih edilen Microsoft Exchange Server çözümlerini tespit etmek amacıyla düzenli olarak anketler düzenliyor. Anketler, tüm kategorilerde büyük ilgi görüyor ve kazanan ürünler tamamiyle ziyaretçilerin oylarıyla belirleniyor.

Konu hakkında bir açıklama yapan Trend Micro Türkiye Ülke Müdürü Erol Alptuna şunları ifade ediyor: "E-posta hayatımızı ne kadar kolaylaştırıyorsa, beraberinde getirdiği sorunlarla aynı oranda da zorlaştırıyor. Virüsler, solucanlar, casus programlar, şifre çalmaya yönelik mesajlar hep e-posta ile geliyor. Bu sorunlara karşı bilgisayar kullanıcılarını korumak amacıyla geliştirdiğimiz ScanMail for Microsoft Exchange Server" ürünümüzün, MSExchange.org"un online Okurun Tercihi anketinde birinciliğe layık görülmesinden dolayı mutluyuz."

MSExchange.org yetkilileri ise görüşlerini şöyle açıklıyor: "Okurun Tercihi Ödülleri, sitemizi ziyaret edenlere ilgili alanlarda en iyi olduğunu düşündükleri ürünler için oy kullanma olanağı tanıyor. MSExchange.org kullanıcıları, işyerlerinde çeşitli Exchange Server çözümleriyle karşı karşıya kalan, kendi alanlarında uzman kişilerden oluşuyor."


ScanMail for Microsoft Exchange hakkında

Virüsleri, istenmeyen e-postaları, dolandırıcılık amaçlı girişimleri (phishing) ve istenmeyen içerikleri önleyen ScanMail for Microsoft Exchange, sıfır gün saldırıları, karma tehditler ve casus yazılımlara karşı yeni koruma işlevleriyle üstün bir sunucu bazlı e-posta güvenliği sunuyor. 5 yıldır e-posta sunucusu antivirüs pazarında bir numara olan ScanMail, benzer çözümlere göre daha etkin ve yüksek performanslı e-posta güvenliği sağlıyor.*

Exchange"in tüm sürümleri için optimize edilen ScanMail, sunucu etkisini ve BT maliyetlerini en alt seviyeye düşürüyor. Microsoft platformu ile sağlanan bütünleşme ve yönetim araçları, yönetim etkinliğinin en düşük sahip olma maliyeti ile sağlanmasına yardımcı oluyor. Bağımsız araştırma şirketi Osterman Research"e göre, işletmelere en yüksek zaman ve maliyet tasarrufunu Trend Micro"nun sunucu bazlı e-posta güvenliği programı sağlıyor.

Osterman Research raporuyla ilgili daha fazla bilgi için: http://messagingsecurity.trendmicro.com/pr/tm/en-us/enterprise/ms/document/Osterman_Mail_Server_TCO_Report_Feb2008.pdf

MSExchange.org hakkında
Lider bir Exchange sitesi olan MSExchange.org (http://www.msexchange.org), ayda 350 bini aşkın Exchange yöneticisi ve uzmanı tarafından ziyaret ediliyor. Site üzerinden, Exchange uzmanları tarafından hazırlanan en son Microsoft Exchange Server haberleri, makaleleri ve eğitimleri ile mesaj panoları, yazılım listeleri ve ürün incelemelerine erişilebiliyor.

* Kaynak: IDC-Worldwide Antivirus 2006-2009 Forecast and Analysis: Antivirus Evolves from Product to Feature, No: 24567. Aralık 2005.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları