05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Okul İhtiyaçları Marks & Spencer’dan
28 Ağustos 2007 Salı 11:30

Okul İhtiyaçları Marks & Spencer’dan

Marks & Spencer Okula Dönüş Koleksiyonu ile yeni okul döneminde çocuğunuz için aradığınız herşeyi bulmak çok kolay.

Marks & Spencer ile, yeni okul döneminde çocuğunuz için aradığınız herşeyi bulmak çok kolay. Geniş ürün yelpazesi, kalitesi ve uygun fiyatlarıyla çocuğunuzun okul alışverişi çok keyifli olacak.

Bu sene Marks & Spencer Okula Dönüş Koleksiyonu'nda okul eteğinden gömleğe, çoraptan, pantolon, hırka ve iç çamaşırına kadar okul ihtiyaçlarınızın tümünü bir arada bulacaksınız.

Ütü gerektirmeyen gömlekler, leke tutmayan pantolon ve etekler, çamaşır makinesinde yıkanabilir ayakkabılar ve kazaklar, sene boyunca hem çocuğunuzun hem de sizin rahat etmenizi sağlayacak. Okul yılı boyunca sık sık yıkanan, ütülenen, gün boyu çocukların üzerinde çeşitli koşullarda yıpranan okul kıyafetlerinin en kaliteli, sağlıklı ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması son derece önemli. Bu sene Marks & Spencer’ın kaliteli, rahat, dayanıklı ve bakımı kolay okul kıyafetleri ile bu soruna kesin çözüm bulacaksınız.

Üstelik; Bonus, Shop&Miles ve American Express ile çocuk giyim’den 100 YTL ve üzeri alışverişlerinizde okul çantası, boyama seti ve kalem seti hediyesi ile birlikte.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları