05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Öğrencilere TSPAKB Eğitimi Ücretsiz
06 Mart 2012 Salı 20:24

Öğrencilere TSPAKB Eğitimi Ücretsiz

TSPAKB, üniversitelere gönderdiği bir yazıyla, ilgili fakülte öğrencilerine TSPAKB eğitimlerine ücretsiz katılma olanağı sağlayacağını bildirdi.

TSPAKB Eğitim Bölümünden yapılan açıklamaya göre; üniversite-sektör işbirliğinin geliştirilmesi ve İstanbul Finans Merkezi projesi kapsamında sektöre yönelik farkındalığın artırılması amacıyla üniversitelerin ilgili fakültelerinde okuyan öğrencilere TSPAKB eğitimlerinde ücretsiz kontenjan açılacak.

Öğrenciler, TSPAKB’nin düzenleyeceği kişisel gelişim, mesleki gelişim, Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası eğitimleri ile Sermaye Piyasası Kurulu lisanslama sınavlarına hazırlık eğitimlerinin hepsine katılabilecekler. Kontenjan sayısı her eğitim için 5 kişiyle sınırlı olacak ve öğrenciler eğitimlere, başvuru önceliğine göre alınacak.

Öğrenciler, eğitimlere ilişkin bilgilere TSPAKB’nin web sitesinden (tspakb.org.tr) ulaşabilecekler. Eğitimlere katılmak isteyenlerin ise TSPAKB’ye telefonla ulaşmaları ya da eğitim bölümüne e-ileti göndermeleri yeterli olacak. Ayrıca öğrenciler, eğitimleri tr.linkedin.com/pub/tspakb-eğitim-bölümü/47/997/492 sayfasından da takip edebilecekler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları