28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Öğrencilere Eğitici Sergiler
23 Ocak 2008 Çarşamba 13:45

Öğrencilere Eğitici Sergiler

Çengelköy ve Silivri Maxi City Alışveriş Merkezleri, eğitici sergilerle öğrencilerin yarıyıl tatiline renk katıyor

Maxi City Alışveriş Merkezleri özel aktivitelerine, sömestr tatiline girecek öğrenciler için hazırladığı ve ilk defa gerçekleştirilecek olan birbirinden ilginç iki sergi ile devam ediyor.

Yoğun geçen okul döneminin ardından öğrenciler için eğitici ve ilgi çekici etkinlikler hazırlayan Maxi City, doğal yaşamın birbirinden ilginç canlılarını Silivri’de ağırlayacak. Rengarenk papağanlardan değişik kedi türlerine, iguanadan timsaha kadar yaklaşık 200 farklı hayvan türünü çocuklarla buluşturacak olan sergi için alışveriş merkezinin aktivite alanına mini bir doğal park kurulacak. Yüzlerce farklı hayvan türünü bir araya getirecek olan Doğal Yaşam Sergisi, 26 – 27 Ocak 2008 tarihleri arasında ücretsiz ziyaret edilebilecek.

Maxi City, Çengelköy’de ise sömestr tatiline giren öğrenciler için üç boyutlu bir tarih turu düzenliyor. Çengelköy Maxi City Alışveriş Merkezi’nin aktivite alanına kurulacak dev bir Türkiye haritası üzerinde, Kızkulesi’nden Ayasofya’ya Peribacalarından Efes Harabelerine kadar yüzlerce eserin sergileneceği “Türkiye’nin Minyatür Tarihi Eserleri Sergisi”, 26 – 28 Ocak 2008 tarihleri arasında ziyarete açık olacak. Sergi, ülkemizin tarihi ve coğrafi zenginliklerini 3 boyutlu görsel bir show eşliğinde çocukların ayağına getiriyor.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları