16 Nisan 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
OGES Bilgileri Avea İle Cebinizde
07 Ağustos 2012 Salı 11:55

OGES Bilgileri Avea İle Cebinizde

Avealı veliler “MEB OGES Mobil Bilgi Servisi” ile çocuklarının geleceğini ilgilendiren tüm bilgilere anında cepten ulaşabilecek.

Avealılar, Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi (OGES) Mobil Bilgilendirme Servisi ile sadece 1 TL’ye çocuklarının tercih bilgileri, yerleştirme sonuçları, kazanılan okuldaki kayıt durumu gibi pek çok önemli bilgiyi artık cepten takip edebilecek

Müşterilerine sunduğu avantajlar ile fark yaratan Avea, Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi (OGES) Mobil Bilgilendirme Servisi Seviye Belirleme Sınavı (SBS) yerleştirme sonuçları ile ilgili tüm gelişmeleri Avealı velilerin bilgisine sunuyor.

Servise kayıt olan veliler; girilen sınavla ilgili tercih süresi bilgisi, ek tercih süresi bilgilendirme, yapılan tercih başvurusunun okul müdürlüğünce onaylandığına dair bilgilendirme, yerleştirme sonuçları, yedek sırası geldiğinde uyarı mesajı, kazanılan okuldaki kayıt durumu bilgilerine SMS ile anında haberdar olacak.

Avealılar, OGES Seviye Belirleme Sınavı (SBS) yerleştirme sonuçlarını SMS ile takip etmek için ister internet üzerinden ister cep telefonlarından OGES boşluk ÖĞRENCİ TCKN’sini yazıp 8383’e göndererek servise kayıt yaptırabilecekler. Öğrenci hakkında oluşan her yeni durum otomatik olarak SMS ile bildirilirken, bilgilendirmeler için hizmet bedeli ise sadece 1 TL olacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları