25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Öge Bircom Genel Müdür Yardımcısı Oldu
04 Ekim 2011 Salı 10:10

Öge Bircom Genel Müdür Yardımcısı Oldu

Bircom’da, Genel Müdür Yardımcılığı görevine sektörün deneyimli isimlerinden Deniz Öge getirildi.

39 yıllık tecrübesiyle her büyüklükten ve her sektörden firmaya yüksek kaliteli iletişim çözümleri sunan Bircom, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Kendi Ar-Ge birimine sahip olan, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı ve TÜBİTAK ile ortak projeler üreten ve Türk telekomünikasyon paarına sürekli olarak yeni ürünler sunan Bircom’da Genel Müdür Yardımcılığı görevine sektörün deneyimli isimlerinden Deniz Öge getirildi.

Profesyonel iş yaşamına 1996 yılında B&H Bilgisayar Teknolojileri firmasında Teknik ve Satış Müdürü olarak başlayan Öge, daha sonra sırasıyla DAS, Rumeli Telekom, Garanti Bankası, Deloitte Danışmanlık ve Probil’de çeşitli yöneticilik pozisyonlarında görev alarak önemli proje ve başarılara imza attı. Ericsson Telekomünikasyon Akademisi’nin Türkiye’de kurulmasında da rol alan Deniz Öge, Bircom’daki görevinden önce Rehberlik Hizmetleri A.Ş.’nin (11850) rehberlik hizmetleri altyapısının kuruluş projesinde rol aldı. 

Lisans eğitimini işletme mühendisi olarak tamamlayan Deniz Öge, yüksek lisans eğitimini ise Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde aldı. İngilizce ve Fransızca bilen Öge, evli ve bir çocuk babası.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları