23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Oda ve Borsalara Eğitim
15 Haziran 2007 Cuma 10:43

Oda ve Borsalara Eğitim

BTSO’nun ülke genelinde eğitim verdiği ve bilgi aktardığı oda ve borsa sayısı 148’e ulaştı.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), çalışmalarıyla ülke genelindeki diğer odalara ve borsalara örnek olmayı sürdürüyor. Bodrum Ticaret Odası’nın önderliğinde 9-10 Haziran tarihlerinde Muğla odaları ve borsalarını kapsayan Muğla Odaları Kalite Adımları toplantısında, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası bölgedeki 9 oda ve borsanın yöneticileri ile çalışanlarından oluşan toplam 29 kişiye eğitim verdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin de katkılarıyla Bodrum Ticaret Odası’nın evsahipliğinde gerçekleştirilen toplanda, Oda Akreditasyon Sistemi, Stratejik Planlama ve Performans Değerlendirmelerinin Odalardaki Uygulamaları konuları ele alındı. Böylece Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın Ankara’daki eğitiminin yanı sıra değişik zamanlarda ülke genelinde eğitim verdiği ve bilgi aktardığı oda ve borsa sayısı toplamda 148’e ulaştı.

28 bini aşkın üyesi ile Türkiye’nin en büyük ticaret ve sanayi odası durumunda olan, bugüne kadar pek çok ilklere ve önemli projelere imza atan Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın “Değişim Yönetimi ve Performans Yönetim Sistemi” konulu eğitimini BTSO Genel Sekreteri Tolga Yücel verdi.

Bodrum’da gerçekleştirilen ve bölgedeki 9 oda ve borsanın yöneticileri ile çalışanlarının katıldığı eğitimde Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Tolga Yücel tarafından, BTSO’nun kalite çalışmaları, değişim süreci, verimli çalışma, BTSO’nun düzenlediği kongreler ve zirveler, ulusal düzeyde gerçeleştirilen organizasyonlar konularında açıklamalarda bulunuldu.
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın örnek yönetim modelinin anlatıldığı eğitime, Bodrum Ticaret Odası, Muğla Ticaret Odası, Muğla Ticaret Borsası, Fethiye Ticaret Odası, Marmaris Ticaret Odası, Milas Ticaret Odası, Fethiye Deniz Ticaret Odası, Marmaris Deniz Ticaret Odası ve Bodrum Deniz Ticaret Odası yöneticileri ile çalışanlarından oluşan 29 kişi katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları