18 Nisan 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nortelden KOBİler İçin Ekonomik IP Telefon
05 Şubat 2008 Salı 10:13

Nortel'den KOBİ'ler İçin Ekonomik IP Telefon

Ekonomik IP telefon ve IP telefon ve gelişmiş konferans servisleriyle KOBİ'ler daha güçlü. KOBİ'ler için özel olarak yapılan geliştirmeler hem esnek, hem de mevcut çözümlerle uyumlu.

Nortel, KOBİ’ler için özel olarak geliştirdiği ekonomik IP telefon ve gelişmiş konferans servisleri sağlayan ürün versiyonunu, EMEA genelinde pazara sundu. Yeni ürün geliştirmeleri; Nortel'in birçok ödül kazanan, tümleşik ses ve veri hizmetleri platformu Kurumsal İletişim Yöneticisi 50 (BCM50) ile otomatik arama, konferans ve mesajlaşma gibi KOBİ'ler tarafından en çok kullanılan özelliklere sahip yenilikçi telefon setlerini içeriyor.

EMEA müşterileri için getirilen bir diğer yenilik de BCM IP Telefon özelliklerinin tamamını sunan yeni Nortel KOBİ IP 1200 telefon serisi. 1200 serisi tüm IP telefonlar, yüksek ses kalitesi teknolojisiyle ahizesiz net konuşma (hands-free) yapılmasını ve kulaklık kullanımını destekliyor. Tek desktop bağlantısı için dahili Ethernet anahtarına da sahip olan telefonlarda, ek tuş isteyen müşteriler için iki tip tuş genişletme modülü de bulunuyor.

Nortel'in; kolay uygulanabilir, işletilebilir ve yönetilebilir çözümler geliştirerek KOBİ’lerin yenilikçi uygulamalarından yararlanması için yoğun çaba harcadığını belirten Nortel Netaş Kurumsal Satış Lideri İsmet Yazıcı; “KOBİ’lere yönelik bu yeni ürünleri dünya ile aynı anda Türkiye’deki işletmelerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Mevcut donanımın sökülmesini ve değiştirilmesini gerektirmeyen BCM50 gibi çözümlerle KOBİ’lerin pazar talebine daha hızlı cevap verebilmesine ve verimlilik artışı yoluyla karlılıklarını yükseltmelerine yardımcı oluyoruz” dedi.

Türkiye’de BCM50’liyi tercih eden işletme sayısının büyük bir hızla arttığına dikkat çeken İsmet Yazıcı, BCM50 kullanan KOBİ’lerin basit bir yazılım güncellemesi ile, daha ekonomik servis sağlayıcı erişiminden ve gelişmiş toplantı konferans servislerinden yararlanabileceklerini söyledi.

BCM 50 küçük ve orta ölçekli işletmeler için geliştirilmiş, ses ve veri işlevlerini tek platformda tümleştiren IP özellikli bir iletişim sistemidir. Farklı lokasyonlardaki ofisleri; en uygun maliyetle, verimli ve güvenli şekilde birbirine bağlayan BCM 50; 400'den fazla sesli iletişim özelliği, sesli mesajlaşma, birleşik mesajlaşma (sesli posta, faks ve e-posta mesajlarının tek platformda toplanması), güvenli uzak Intranet erişimi ve çağrı merkezi gibi servisleri tek kutuda sunar.

Nortel, son 20 yılda dünya çapında 80'den fazla ülkedeki 15 milyon KOBİ’ye, ağlarını bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde oluşturmaları ve ölçeklendirmeleri için uçtan uca çözümler sağladı. Pazara sunulan yeni ürün paketi, halihazırda piyasada bulunan, tümleşik iletişim, güvenlik ve mobilite desteği sunan KOBİ veri çözümleri paketiyle birlikte çalışmaktadır. Gelişen KOBİ çözümleri portföyü, Nortel'in, KOBİ'lerin tek tedarikçiden temin edecekleri, kullanımı kolay ve yaygın bir yönetim platformu ile tam bir tümleşik çözümden yararlanmaları için sürekli çalıştığının göstergesidir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları