27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nokianin Yeni Distribütörü
26 Aralık 2007 Çarşamba 14:06

Nokia'nin Yeni Distribütörü

Index, mobil iletişim devi Nokia ile distribütörlük anlaşması imzaladı.

Türkiye’nin lider bilişim teknoloji şirketi Index, mobil iletişim devi Nokia ile üstün teknoloji ürünü Nokia Eseries cihazların ve ilgili yazılımların (Nokia Intellisync Mobile Suite ve Nokia Intellisync Call Connect) Türkiye dağıtımı konusunda sözleşme imzaladı. Index, Nokia ürünlerinin satış ve pazarlamasını geleceğe dönük stratejik bir hamle olarak görüyor ve bu ürünlerin bayi kanalı üzerinden dağıtımını hedefliyor.

Index Grup CEO’su Erol Bilecik, dünyada ve Türkiye’de mobil ürün kullanımının hızla yaygınlaştığını, mobil cihazların başta iş dünyası olmak üzere günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası haline geldiğini ve Türkiye’nin cep telefonu kullanımının en yoğun olduğu ülkeler arasında yer aldığını söylüyor. Bilecik şöyle devam ediyor: “Index Grup olarak, mobil pazarda güçlü bir iş ortağıyla çalışma arzumuz vardı. Nokia ile aradığımız ortağı bulduk. Nokia Eseries ürünleriyle, büyük müşteri gruplarında, iş ortakları kanalıyla büyük projeler yapmayı; yalnızca donanım değil, yazılım ve proje yönetimi yetenekleriyle de katma değerli bir dağıtıcı olarak faaliyet göstermeyi hedefliyoruz.”

Mobil pazar, dizüstü bilgisayarlardan multimedya cep bilgisayarlarına, cep telefonlarından telekom ve kurumsal hizmetlere kadar pek çok ürün ve hizmeti kapsıyor. Bu pazarın 2009 yılında 234 milyar dolara yükseleceği tahmin ediliyor. Bu öngörü gerçekleşirse, pazar bugüne kıyasla %42 oranında büyümüş olacak.

Bir İletişim Devi

Mobil dünyanın lideri Nokia, gittikçe birbirinin içine geçen İnternet ve iletişim sektörlerinde dönüşümü ve gelişmeyi yaratan firma olarak tanınıyor. Şirket, pek çok farklı mobil cihaz üretiyor ve bu cihazlar yoluyla kullanıcılara müzik, navigasyon, video, televizyon, görüntüleme, oyun ve kurumsal mobilite deneyimleri sunuyor. Nokia ayrıca, iletişim ağlarına yönelik ekipman, çözüm ve hizmetler de sağlıyor.

Nokia Eseries

Nokia Eseries cihazlar, profesyonellerin, her an, her yerden ve hangi iletişim ağını ya da servisi kullanıyor olurlarsa olsunlar, sorunsuz bir şekilde dünyaya bağlanmalarını hedefliyor. WLAN* (Kablosuz Yerel Ağ), VoIP, bas-konuş, Nokia Intellisync Mobile Suite, e-posta alıp gönderebilme, uzun batarya ömrü, yüksek ses kalitesi ve gelişmiş İnternet tarayıcısı gibi özellikleri barındıran Nokia Eseries ürünleri, her düzeyden yöneticilerin yanı sıra, yoğun saha faaliyetleri yürüten çalışanlar tarafından da tercih ediliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları