02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nokia’nın Kablosuz Hoparlörü
18 Aralık 2011 Pazar 11:00

Nokia’nın Kablosuz Hoparlörü

Nokia’nın harici güç kaynağına ihtiyaç duymayan kablosuz hoparlörü Nokia Play 360°, tatiller, arkadaş toplantıları, bahçe ve piknik keyfi için ideal.

Nokia’nın kablosuz hoparlörü, bulunduğunuz her yerde müziği 360 derece çalmanıza olanak tanıyor. Yüksek tizden zengin bas tonlarına kadar 360 derece ses veren Nokia Play 360°, kompakt kablosuz tasarımıyla istediğiniz yere kolaylıkla taşınabiliyor.

Kablosuz eğlence
Müziğinizin tadını, gerçek kablosuz stereo seste çıkarmak için hoparlörü başka bir Nokia Play 360° ile kablosuz eşleştirebilirsiniz. Uzun ömürlü, şarj edilebilir batarya ve Bluetooth stereo desteğiyle hoparlörü gittiğiniz her yere götürmeniz mümkün.

Tamamen kablosuz
Telefonunuz NFC'yi destekliyorsa, eşleştirme işlemini anında yapmak için hoparlörle telefonunuza dokunmanız yeterli. Müzik aktarımı anında başlıyor. Çok çeşitli telefon, müzik çalar ve bilgisayarlarla uyumlu olan Nokia Play 360°’ın kablosuz Bluetooth bağlantısıyla müziğinizi ister telefondan, ister müzik çalardan ister bilgisayarınızdan dinleyebilirsiniz.

Ürün paketine dahil olan uzun ömürlü Nokia Batarya BL-5C ise, şarj edilebiliyor ve gerektiğinde kolaylıkla değiştirilebiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları