24 Haziran 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nokiadan Yılbaşı Hediye Alternatifleri
22 Kasım 2007 Perşembe 10:55

Nokia'dan Yılbaşı Hediye Alternatifleri

Bu yıl herkesin gözü yeni Nokia’larda olacak. Nokia’da herkese göre bir yılbaşı hediyesi var. Yeni yılda yepyeni bir Nokia’yla, sevdiklerinizi mutlu edeceğiniz kesin.

Yeni bir yılın heyecanı yaklaşırken, sevdiklerimize hediye alma telaşı da başladı. Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia, birbirinden çekici ürünleriyle en iyi yılbaşı hediyesi alternatiflerini sunuyor. Size de, sevdiklerinizin hayallerini süsleyen Nokia’nın hangisi olduğunu bulmak kalıyor.

Zarafet ve teknolojinin buluşma noktası: Nokia 6500 Classic

Zarif ve çağdaş tasarımıyla, stil sahibi kullanıcıların kalbini çalan Nokia 6500 Classic, tarzından ödün vermeyen teknoloji meraklıları için kusursuz bir hediye! Nokia 6500 Classic, 3G teknolojisi, geniş tuşları, ergonomik boyutları ve yüzeyleriyle kusursuz kullanım sağlıyor. 360 derece yekpare anodize alüminyum plakalardan çıkarılarak, hiçbir ek yeri olmaksızın üretilen gövdesiyle Nokia 6500 Classic, ayrıntılara gösterilen eşsiz özenin, sadece 9,5 mm inceliğindeki bir kanıtını oluşturuyor.

Nokia Eseries, her zaman iş başında

İş dünyasının mobil iletişim ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Nokia Eseries ürünleri, profesyoneller için en mükemmel hediye seçeneği. Sevdiğiniz bir işkolikse ona bir Nokia Eseries cep telefonu hediye edin. İş dünyasının hızına uyum sağlayacak mobil çözümler sunan Eseries ile işler çok daha kolaylaşıyor. Size de birlikte geçireceğiniz daha çok zaman kalıyor.

Nokia Eseries’in ikinci nesil ürünleri, özellikler ve tasarım yönünden zenginleştirilmiş 3 yeni cep telefonundan oluşuyor: Nokia E90 Communicator, Nokia E65 ve Nokia E61i.

N81 8GB ile oyun çılgınlığı level atlıyor

Nokia N81 8GB multimedya bilgisayarı, özel müzik ve oyun tuşları, 3,5 mm kulaklık bağlantı parçası, 3G ve WLAN* bağlantı seçeneği ile tam anlamıyla bir mobil eğlence merkezi. Nokia N81 8GB’nin zarif, parlak yüzeyi ve kullanıldığında aydınlanan tuşlarıyla, 3 boyutlu multimedya menüdeki içeriklere erişmek son derece kolay ve zevkli oluyor. 8GB gibi büyük bir dahili hafıza kapasitesine sahip olması, kullanıcılara bu multimedya bilgisayarın sunduğu heyecan verici olanaklardan sınırsız yararlanma fırsatı sağlıyor. Oyun tutkunları Nokia N81 8GB’ye bayılıyor.

* Operatör ve/veya servis sağlayıcı desteği gerektirmektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları