25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nokiadan Yeni Nokia 112 Mobil Telefon
26 Mayıs 2012 Cumartesi 19:14

Nokia'dan Yeni Nokia 112 Mobil Telefon

Nokia 112 Facebook, Twitter, dünya standartlarında EA oyunları ve Nokia Store’dan binlerce uygulamaya erişim olanağı sunuyor

Nokia hızlı internet bağlantısı özellikli yeni Nokia 112’yi ülkemizde piyasaya sürüyor. Nokia bu yeni telefonuyla, daha çok kullanıcıyı internete ve bilgiye ulaştırma stratejisini devam ettiriyor. Nokia 112 hızlı ve ekonomik internet deneyimi isteyen gençler ve şehirli tüketiciler için tasarlandı.

Nokia Web Tarayıcı ile kusursuz internet deneyimi sunan Nokia 112 Facebook, Twitter ve sosyal ağlar üzerinden iletişime geçmek için ideal. Yeni bulut teknolojisi ile kullanıcıların internette gezinirken %90a kadar daha az veri tüketmelerine olanak sağlıyor. Nokia 112’ye yüklü halde gelen eBuddy uygulamasıyla kullanıcılar 7/24 popüler chat programlarında iletişim halindeler.

Kullanıcılar diğer Nokia cihazlarında olduğu gibi Nokia 112 ile de Nokia Store’dan binlerce uygulamayı telefonlarına indirebilirler. Telefonun kamerası ile kullanıcılar, rehberlerinde bulunan kişilere fotoğraf ekleyebilir, sosyal ağlar ve Bluetooth üzerinden arkadaşlarıyla paylaşabilirler.

Nokia Mobil Telefonlar Başkan Yardımcısı Mary T. McDowell “Bugünün mobil telefon kullanıcıları yüksek veri maliyetlerine maruz kalmadan, güzel içerikleri keşfederek ve bunları arkadaşlarıyla paylaşarak hızlı internet deneyimi yaşamak istiyorlar” diyor ve ekliyor: “Yeni Nokia 112; tarayıcının, sosyal medyanın, uygulamaların, eğlencenin ve uzun batarya ömrünün mükemmel kombinasyonuyla genç ve kentsel kullanıcılar için mükemmel bir cihaz olarak tasarlandı”.

Gece gündüz aralıksız eğlence için
Nokia 112 kusursuz oyun deneyimi için 1.8 inç ekran sunuyor. Gelecek aylarda Nokia 112 ile birlikte Tetris®, Bejeweled®, Need for Speed The Run, Monopoly Deal ve SimCity Deluxe gibi çok sevilen oyunların da bulunduğu 40 farklı EA Games içeriği kullanıcılara ücretsiz sunulacak. Kullanıcılar ana ekrandaki EA Games simgesine tıklayarak bu içeriklere kolaylıkla ulaşabilecekler. 60 gün içerisinde istedikleri oyunları indirebilecek ve sınırsız oynayabilecekler.

Cihaz gelişmiş VGA kamera ve 6000’den fazla şarkı ve 90.000 fotoğrafın depolanabileceği 32 GB’a kadar artırılabilir hafıza ile kullanıcılara sunuluyor. Kullanıcılar favori radyo istasyonlarını dinleyebilir ve istedikleri zaman Bluetooth üzerinden arkadaşlarıyla paylaşabilirler. Telefon 10 saat konuşma sağlayan ve standby durumunda 1 aya kadar dayanabilen uzun batarya ömrü sunuyor. Böylece kullanıcılar gün boyu iletişim halinde ve eğlenceye asla ara vermiyor.

Çift SIM desteği
Nokia 112 Çift SIM kart özelliği sağlıyor. Nokia’nın çift SIM kart özelliği yine Nokia’nın tek ve sektör lideri Easy Swap Teknolojisi ile destekleniyor. Bu teknoloji bataryayı çıkarmadan ya da telefonu kapatmadan SIM kartlar arasındaki geçişi kolaylıkla yapmanıza olanak sağlar. Easy Swap Teknolojisi ile 5 farklı SIM kartı özelleştirerek kullanıcılara farklı operatörler arasında arama yaparken maliyetlerini kontrol etme imkânı sunuyor ve bu ayarları hafızasında tutuyor.

Nokia 112’in beklenen satış fiyatı vergiler hariç EUR 38 ve 2012’nin 3. çeyreğinde dağıtımının başlayacağı tahmin ediliyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları