07 Mayıs 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nokiadan Yeni Eğlence Hizmeti
06 Ekim 2008 Pazartesi 16:35

Nokia'dan Yeni Eğlence Hizmeti

Yeni Nokia hizmetinde EMI Group, bağımsız markalar ve müzik yayımcıları da yer alıyor.

Nokia, Londra ve Singapur"daki Nokia Remix etkinliklerinde müşterilerine yepyeni bir müzik keşfi ve keyfi yaşatacak olan dijital eğlence Müzikle Geliyor'un (Comes With Music) kullanıcılarla buluşacağını duyurdu. Müzikle Geliyor cihazı alan kullanıcılar, yerli ve yabancı sanatçıların milyonlarca parçasının yer aldığı müzik kataloglarına bir yıl boyunca limitsiz olarak ulaşıp, yıl sonunda da kaydedebilecekleri bu dijital müzik deneyimyle bir devrim yaşayacaklar.

Nokia yetkilileri yeni hizmeti şöyle anlatıyor, "Müzikle Geliyor dijital eğlence endüstrisinin şimdiden örnek almaya başladığı eşi görülmemiş bir değer ve kolaylığı müşterilerine sunuyor. Kullanıcılar ücret konusunda kafa yormadan şarkı indirebilecek, önerilen müzikleri anında dinleyebilecekler. Hizmetin sağladığı kolaylık ve özgürlüğün benzeri bugüne değin hiç görülmedi. Ayrıca, Müzikle Geliyor, Nokia Music Store"daki milyonlarca müzik eserine sınırsız erişim imkanı sunuyor. Bunların hepsini istediğiniz gibi kaydedebiliyorsunuz, Müzikle Geliyor devrimini eşsiz kılan deneyim de bu!"

Müzikle Geliyor, Nokia Music Store kataloğunun tümüne bir yıllık sınırsız erişim imkanı veriyor ve kullanıcılar bir yıl sonunda indirdikleri tüm şarkıları kaydederek koleksiyonlarının tadını diledikleri gibi çıkarabiliyorlar. Müzikle Geliyor, aralarında en son tanıtılan Nokia 5800 XpressMusic, Nokia N95 8GB ve Nokia 5310 XpressMusic olmak üzere birçok Nokia cihazı ile kullanılabiliyor. Geçtiğimiz yıl sonunda satışa sunulduğu andan itibaren 10 milyonun üzerinde satılan Nokia 5310 XpressMusic dünyanın en iyi müzik telefonu olarak biliniyor.

EMI Group da Müzikle Geliyor"u destekleyen son büyük marka olarak Nokia dünyasına katılıyor.

EMI Müzik Genel Müdürü Douglas Merrill konuyla ilgili şunları ifade ediyor: "Nokia tarafından sunulan Müzikle Geliyor ile birlikte müzik tutkunları EMI kataloğundan faydalanarak müzik keyfine açılan yeni yollar keşfedecekler; ayrıca sanatçılarımız da hayranlarına ulaşmak yepyeni bir yol bulmuş oluyor. Yenilikçi, yaratıcı ve tüketiciye dost bir ortamda müzik keşifleri yapılmasını sağlayan Müzikle Geliyor, dijital müzik endüstrisinde deneyselliği çok daha ileri bir noktaya taşıyor."

Müzikle Geliyor"a katılan çok sayıda bağımsız marka arasında The Orchard (NASD: ORCD), Beggars Group, IODA, the Ministry of Sound, PIAS ve Pinnacle da bulunuyor. Bu markalar, Müzikle Geliyor"a destek vermek üzere Universal Music Group, Sony BMG Music Entertainment ve Warner"a katılıyorlar. Nokia bağımsız yerli içeriklerle birlikte müzik yayın haklarını da CELAS, GEMA, MCPS/PRS ve SACEM"den almış bulunuyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları