26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nokiadan Sevgililer Günü İçin
24 Ocak 2008 Perşembe 14:08

Nokia'dan Sevgililer Günü İçin

Nokia, Sevgililer Günü için birbirinden özel hediye seçenekleri sunuyor.

Nokia, 14 Şubat Sevgililer Günü için, sevgilisine hem anlamlı hem de değerli bir hediye vermek isteyenlere çok özel seçenekler sunuyor. Nokia 6500 Classic ve Nokia 6500 Slide, zarif ve çağdaş tasarımlarıyla kalıcı bir güzellik vaat ederken, Nokia 7900 Crystal Prism ise elmas kesimli tasarımıyla cep telefonunda stil arayan kullanıcılara hitap ediyor.

Zarif bayanlara: Nokia 6500 Classic
Hiçbir ek yeri olmaksızın üretilen gövdesiyle Nokia 6500 Classic, ayrıntılara gösterilen eşsiz özenin, sadece 9,5 mm inceliğindeki bir kanıtını oluşturuyor. Cep telefonunun “kullanıcısını yansıttığı” gerçeğinden yola çıkan Nokia 6500 Classic, kusursuz bir el işçiliğini yansıtıyor.

Nokia’nın kullanım kolaylığına verdiği önem, Nokia 6500 Classic’te de görülüyor. 2 megapiksel kamera ve entegre müzikçalar gibi özelliklere kolayca erişilebiliyor. 1 GB dahili hafıza, Nokia 6500 Classic’in aynı kategorideki diğer cep telefonlarından daha fazla resim, görüntü, kişi bilgileri, şarkı, mesaj ve başka içerikler saklayabilmesini sağlıyor. Nokia 6500 Classic, 3G teknolojisini de içeriyor.*

Sürgülü telefon tercih edenlere: Nokia 6500 Slide
Türk kullanıcılar ile ilk defa buluşacak olan Nokia 6500 Slide, zamanın ötesinde bir güzellik sunarken, eşsiz sert kaplaması ile darbelere, çizilmelere ve hatta parmak izlerine karşı koyuyor. Ayrıca Nokia 6500 Slide, kayarak açılan kapağıyla son derece seçkin bir his yaratıyor.

Nokia 6500 Slide, Carl Zeiss optik destekli 3,2 megapiksel kamerası ile kendi kategorisinde benzersiz bir görüntüleme ve paylaşım deneyimi sunuyor. TV çıkışı sayesinde fotoğraflar, televizyonda kolayca görüntülenebiliyor. Görüntülü aramaya da olanak tanıyan Nokia 6500 Slide, son derece kaliteli görüntüler yaratıyor.

Stili ile dikkat çekenlere: Nokia 7900 Crystal Prism
Nokia 7900 Crystal Prism, kristal menü tuşunu içeren kusursuz elmas kesimli tasarımı ile, Prism koleksiyonunun geometrik hatlarını ve kendine özel tarzını ön plana çıkarıyor.

Özel tasarım ile teknolojiyi bir araya getiren Nokia 7900 Crystal Prism’de, Daubal’den esinlenen modern dijital sanat duvar kağıtları ile büyüleyici bir geniş organik LED ekran, 2 megapiksel kamera ve hızlı ve kolay indirme (download) ve tarama işlemleri için 3G* özelliğinin yanı sıra, 1 GB dahili hafıza ve kulaklıklı bir müzikçalar bulunuyor. Kullanıcılar, 49 farklı renk arasından istedikleri aydınlatma rengini seçebiliyorlar.

Nokia Prism koleksiyonu hakkında daha fazla bilgi www.nokiaprismcollection.com adresinden alınabiliyor. Ayrıca Frédérique Daubal tarafından tasarlanan ilave duvar kağıtları da aynı adresten yüklenebiliyor.

Nokia kullanıcıları, Şubat ayı boyunca http://europe.nokia.com/valentine adresini ziyaret ederek, sevgililerine Sevgililer Günü’ne özel, ücretsiz e-kart gönderebiliyorlar.

* Operatör ve/veya servis sağlayıcı desteği gerektirmektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları