24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nokiadan N79
27 Ağustos 2008 Çarşamba 17:15

Nokia'dan N79

Nokia'nın teknolojinin tüm nimetlerini ayağınıza seren multimedya bilgisayarı N79.

Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia, zeka ve kişisel tasarımın multimedya bilgisayarları ile bütünleştiği Nokia Nseries ailesinin yeni üyesi Nokia N79"u teknolojiseverlerle buluşturuyor. Nokia N79"un ince tasarımının altında üstün bir teknoloji yatıyor. Entegre navigasyon, FM vericili müzik donanımı, hızlı İnternet bağlantısı, üstün web tarama özelliği, N-Gage oyunları ve Carl Zeiss optik destekli 5 megapiksel kamerası ile Nokia N79, tüm multimedya deneyimleri bir gövdede buluşturuyor.

Nokia yetkilileri ailenin yeni üyesini şöyle tanımlıyor: "Nokia N79, artık ikonlaşan Nseries"in önemli bir özelliği olan kompakt tasarım içine gizlenmiş üstün teknolojiye sahip. Bu sayede insanları keşfetmeye, yaratmaya ve tutkularını paylaşmaya teşvik ediyor. Nokia N79, şık tasarımı güç ile birleştiren bir cihaz isteyenler için yaratıldı ve değiştirilebilir kapağına göre otomatik olarak ekran temasını kişiselleştirme özelliğine sahip. Bu denge ve stil, oldukça başarılı ve popüler olan Nokia N72 ve N73"ten sonra, güçlü ve sınırları belirleyen bir gelişmenin kanıtıdır.

Nokia N79, birbirinden özgün beş farklı renkteki Xpress-On akıllı kapaklara sahip: light sea blue, espresso brown, olive green, white and coral red. Nokia N79, bu kapaklardan üçü ile birlikte sunuluyor.

Nokia N79; deneyimlerinizi web siteleri, blog ve online topluluklarla anında paylaşabilmeniz için fotoğraf, müzik ve navigasyon özelliklerini yüksek hızlı 3.5G HSDPA ve Wi-Fi ile birleştiriyor.

Nokia N79 yenilikçi özellikleri ile teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanmanıza olanak sağlıyor. Nseries"in yeni üyesi ile tarzınızdan ödün vermeden ister Share on Ovi, Flickr ya da YouTube gibi online topluluklara bağlanabilir; ister Nokia Music Store, Nokia Maps ya da yeni bir online paylaşım servisi olan Share on Ovi gibi Nokia hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Carl Zeiss optik destekli, ikili LED Flaş ve video flaşı ile 5 megapiksel kamerası, bilgisayara gerek kalmaksızın edit edilebilen net fotoğraflar ve videolar çekiyor. Alınan görüntüler, online konum etiketleri uygulaması (geotagging) ile çekildiği yere ait üstverilerle etiketlenebiliyor. Ayrıca Nokia N79, daha fazla şarkı, resim ve sekiz saate kadar DVD kalitesinde video saklayabilen 4 GB microSD ile birlikte sunuluyor. MicroSD"ye kaydettiğiniz multimedia deneyimleri albümlere ayırabilir, etiketliyebilir ya da Share on Ovi gibi online topluluklara yükleyebilirsiniz. Yüksek kalitede resim ve video çekmenizi sağlayan lensi ise sürgülü kapak ile korunuyor.

Nokia Maps özelliği sayesinde Nokia N79 ile 15 milyondan fazla POI"ye (Point of Interest - İlgi Noktası) ulaşıp yeni mekanları keşfedebiliyorsunuz. Yürürken ya da araba kullanırken size sesli navigasyon sağlayan Entegre A-GPS"i ise üç ay süreli lisansı ile birlikte sunuluyor.

Yaratıcılığınızı özgürce kullanmanız ve tamamen kendine özgü bir cep bilgisayarına sahip olabilmeniz için, Nokia Nseries cihazlarında halihazırda yüklü bulunan kişiselleştirme dükkânı yani Nokia Download mağazası emrinizde. Mobil cihazlarınızı dilediğiniz gibi kişiselleştirebilmeniz için popüler melodiler, dünyaca ünlü eğlence içerikleri, en son mobil oyunlar ve dinamik uygulamalarla bezeli bu dükkânda en çok tercih edilen ürün ise sınırsız yaratıcılık.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları