23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nokiadan Mobil Oyun Yarışması
07 Ağustos 2007 Salı 13:58

Nokia'dan Mobil Oyun Yarışması

Nokia’nın Java™ oyun çözümü SNAP Mobile, çok oyunculu mobil oyun geliştirme yarışması düzenliyor. Başvuruları 1 Ağustos’ta başlayan “Mobile Rules! Çok Oyunculu Mobil Oyun Yarışması”nın galiplerini, oyunlarının global dağıtımı

Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia’nın Java™ oyun çözümü SNAP Mobile, Mobile Rules! Çok Oyunculu Mobil Oyun Yarışması'nı başlatıyor. SNAP Mobile, bu yarışma ile oyun geliştiricilere, pazara hızlı ve güçlü bir giriş yapma olanağı sunuyor.

Yarışmaya, SNAP mobil platformu üzerinde geliştirilen ve herhangi bir Java™ tabanlı telefonda çalışan oyunlar katılabiliyor. Oyun geliştiriciler, oyun konseptlerini 1–30 Ağustos tarihleri arasında snapmobile@nokia.com adresine e-posta ile gönderebiliyor.

Sonuçları Mart 2008’de açıklanacak olan Mobile Rules! Çok Oyunculu Mobil Oyun Yarışması'nı kazananları bekleyen ödüllerden bazıları şöyle:
• Yarışma sponsorları aracılığıyla oyunların yayınlanması
• Forum Nokia oyun geliştiricileri platformunda tanıtım
• SNAP Mobile platformu ve çevrimiçi (online) hizmetler üzerinden kurulum
• Çeşitli Nokia ürünleri

Nokia yetkilileri konu ile ilgili olarak şunları ifade ediyor: “SNAP Mobile platformumuz, oyun geliştiricilere eğlenceli oyunlar yaratmak için ihtiyaç duydukları araçları, kaynakları ve desteği sağlıyor. Nokia olarak, daima global pazara yeni oyunlar kazandırmak için çalışıyoruz. ‘Mobile Rules!’ da gizli kalmış yetenekleri ortaya çıkarmamızı sağlıyor; oyun geliştiriciler, yarışma sayesinde çeşitli fırsatlara kavuşuyor. SNAP Mobile, büyüyen Java™-tabanlı gündelik oyun portföyümüze yenilikçi oyunlar kazandırıyor.”

Yarışma hakkında ayrıntılı bilgi www.mobilerules.org/multiplayer adresinden alınabiliyor.


SNAP Mobile Hakkında

Nokia’nın SNAP Mobile hizmeti, ara katman yazılım ve teknoloji, barındırma, bakım ve çevrimiçi topluluk yönetimini kapsayan lider bir mobil Java™ oyun çözümüdür. SNAP Mobile, çevrimiçi mobil oyunların geliştirilerek yayınlanması amacıyla 3. şahıslara açık olarak sunuluyor; operatörlere de mobil oyun topluluğu geliştirme olanağı veriyor. SNAP Mobile platformu, çok çeşitli Java™ MIDP2.0 uyumlu telefonları destekliyor ve her yaştan oyuncuya hitap eden çevrimiçi mobil oyunlar içeriyor.
Ayrıntılı bilgi için: www.snapmobile.nokia.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları