25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nokiadan Mobil Fotoğraf Baskısı
30 Haziran 2007 Cumartesi 14:46

Nokia'dan Mobil Fotoğraf Baskısı

Nokia, Nseries alt markalı ürünler aracılığıyla mobil fotoğraf baskısı ve hediye fotoğraf sipariş etme hizmeti sunuyor.

Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia, Türkiye de dahil olmak üzere pek çok Avrupa ülkesinde, tam anlamıyla entegre bir mobil baskı hizmetini uygulamaya başlıyor. Nokia Nseries multimedya bilgisayarlarında kullanılabilen bu yeni hizmetle, çekilen fotoğraflar GSM ya da kablosuz LAN (WLAN) şebekeleri üzerinden doğrudan baskıya gönderilebiliyor.*

Bu hizmetle uyumlu Nokia Nseries multimedya bilgisayar kullanıcıları artık tek bir cihazla fotoğraf çekebiliyor, bu fotoğraflara çerçeve ya da metin gibi özellikler ekleyerek, baskı siparişi verebiliyor. Ayrıca istenen fotoğraflar kahve fincanı, yapboz, tişört gibi ürünler üzerine de basılarak istenen kişilere hediye olarak gönderilebiliyor.

Mobil baskı hizmetine, Nokia Nseries multimedya bilgisayarların menülerindeki Galeri (Gallery) bölümünden ulaşılabiliyor. Galeri’deki fotoğraflar arasından basılacak olanlar belirleniyor, adres ve istenen diğer bilgiler giriliyor ve Sipariş ver (Order now) komutu seçiliyor. Siparişin CeWe Color tarafından işleme konmasının ardından, basılan fotoğraflar belirtilen adrese gönderiliyor.

Bu hizmet için kredi kartıyla ödeme yapılabiliyor. Uygulamanın başlangıcında, her yeni kullanıcı ilk 10 baskıyı ücretsiz olarak alabiliyor.*

Hizmet, 17 Temmuz’da Türkiye’de hayata geçiriliyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Nokia yetkilileri şunları ifade ediyor: “Eskiden fotoğraf bastırmak için fotoğrafçılara gitmek gerekirdi. Artık bir Nokia Nseries multimedya bilgisayarı ile fotoğraf baskısı komutu vermek ve basılan fotoğrafların kapınıza kadar gelmesini ya da sevdiklerinize armağan olarak gönderilmesini istemek mümkün!”

Uyumlu Nokia Nseries multimedya bilgisayarı kullanıcıları, bu hizmetten faydalanmak için gereken servis uygulamasını, cihazlarındaki Yükle! (Download!) seçeneğinden* ya da www.nseries.com/orderprints adresinden ücretsiz olarak indirebiliyorlar.

* Veri transferi hizmetlerinin bedeli, operatör veya servis sağlayıcılardan öğrenilebilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları