29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nokiadan 6260 Slide
15 Aralık 2008 Pazartesi 15:06

Nokia'dan 6260 Slide

İnsanlarla bağlantı kurmak için telefonla görüşmenin yanı sıra fotoğraf ve video paylaşılması gibi özellikleri bulunuyor.

İnsanlarla bağlantı kurmak için kullanmanın elbette en bilinen yolu telefon görüşmesidir, ama aynı zamanda fotoğrafların ve videoların paylaşılması, arkadaşların sosyal ağ sitelerindeki durumlarının kontrol edilmesi ya da sevdiğiniz biriyle buluşacağınız restoranın yolunun bulunması da yeni cihazın kullanım amaçları arasında yer alabilir. Bu nedenle Nokia 6260 Slide"da doğrudan ana ekrandan arama motorlarına ve ilgi noktalarına hızlı erişim bulunuyor ve yeni 360° navigasyon tuşu da benzersiz bir mobil Internet deneyimi sunuyor.

Web sitelerine, bloglara ve sosyal ağ sitelerine fotoğrafların ve videoların yüklenmesi hem şebekeler, hem de Wi-Fi ağlar üzerinden hızlı erişim sunan yeni Nokia ürünüyle her zamankinden daha hızlı hale geliyor. Nokia 6260 Slide en son 3G* teknolojisine sahip; böylece yüksek hızda yükleme (HSUPA)* ve indirme (HSDPA)* işlemlerini olanaklı kılıyor; harika bir kamera, müzik çalar ve bir web tarayıcısını basit ve kolay anlaşılır bir arayüzle sunuyor. Sunulan Ovi servisleriyle birleşimi sayesinde Nokia, büyük bir tüketici grubuna cazip bir mobil Internet deneyimi sağlıyor.

5MP Carl Zeiss optik destekli kamera, Share on Ovi ya da diğer fotoğraf ve video paylaşım web siteleri üzerinden kolaylıkla yüklenip paylaşılabilen üstün kaliteli görüntüler elde ediyor. Nokia 6260 Slide ile birlikte gelen fotoğraf, müzik ve paylaşım özelliklerine ek olarak Nokia Maps ve GPS olağanüstü bir navigasyon deneyimi sunuyor. Nokia 6260 Slide GPS"i ilk kez S40 yazılım platformuna taşıyor, bu sayede geniş kitlelere dikkate değer bir navigasyon olanağı sağlıyor.

Nokia 6260 Slide"ın 2009 yılı başında pazara sunulması bekleniyor.

* Operatör ve/veya servis sağlayıcı desteği gerektirmektedir.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları