27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nokia Standına Ödül
16 Mart 2007 Cuma 13:36

Nokia Standına Ödül

Nokia’nın Eylül 2006’da düzenlenen CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’ndaki standı, dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden Red Dot’ı kazandı.

Finlandiyalı mobil iletişim cihazları devi Nokia’nın 5-10 Eylül 2006 tarihleri arasında yapılan CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’ndaki standı, Red Dot Ürün Tasarımı 2007 ödülünü kazandı. Demirden Design tarafından tasarlanan ve uygulanan 450 metrekarelik stand, geçtiğimiz aylarda da, “Exhibitor” dergisinin 21. Exhibit Design Awards (21. Sergi Tasarımı Ödülleri) etkinliğinde uluslararası tasarımcılar kategorisinde gümüş madalya kazanmıştı.

Uluslararası Red Dot tasarım ödülleri için bu yıl 43 ülkeden 2528 başvuru yapıldı ve Red Dot jürisi Nokia’nın CeBIT Bilişim Eurasia standını en başarılı sergi alanlarından biri olarak seçti. Dünyanın en iyi tasarımlarının sergileneceği ve önde gelen tasarımcılarının katılacağı ödül töreni, 25 Haziran 2007’de Almanya’nın Essen kentinde gerçekleştirilecek.

Demirden Design’ın “Düşsel Harmoni” adını verdiği Nokia standı, ziyaretçilerin tüm Nokia ürünlerini bire bir denemesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştı. Standda ayrıca Nokiasupersound06 yarışmasına ayrılmış son derece dinamik bir alan, Düşler Atölyesi çalışmaları ve sergisi, dijital fotoğrafçılık, sinema ve müzik konularında uzman kişilerce düzenlenen özel seminerler de yer alıyordu.

Ödüllü stand, http://www.demirden.com/01anokia06.html adresinde görülebilir.

Nokia Hakkında

Nokia, 142 yıl önce kağıt imalatıyla başladığı ticari yolculuğuna bugün mobil iletişimde dünya lideri olarak devam etmektedir. 120 ülkede 55 bin çalışanı bulunan Nokia, dört iş grubundan oluşmaktadır: Cep telefonları, multimedya, altyapı ve kurumsal çözümler. Türkiye’ye 1999 yılında giren Nokia, kısa sürede pazarın lideri konumuna ulaşmıştır. İnsanların yaşamlarını ve üretkenliğini geliştirmeyi ilke edinen Nokia, mobil iletişimde sunduğu çözümlerin yanı sıra Düşler Atölyesi gibi sosyal sorumluluk çalışmalarına da imza atmaktadır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları