17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nokia Shop İstinyeparkta
29 Kasım 2007 Perşembe 10:36

Nokia Shop İstinyepark'ta

Nokia cep telefonları ile gerçek deneyimler yaşatmaya odaklanan Nokia Shop konsepti, İstinye Park’ın modern çizgisiyle buluştu.

Nokia, tüm ürünlerinin bir arada sunulduğu Nokia Shop’lara bir yenisini ekledi. Türkiye’deki 21. Nokia Shop, 27 Kasım Salı günü İstinye Park’ta açıldı. Deneyim yaşatma ilkesinden yola çıkarak tasarlanan Nokia Shop konsepti, İstinye Park’ın modern çizgisiyle buluştu.

İstinye Park Alışveriş Merkezi, Kat: -1 adresindeki Nokia Shop’un açılışını Nokia Türkiye Genel Müdürü Imfred de Jong, İstinye Nokia Shop sahibi Emin Korur Kalender ve yurtdışından özel olarak gelen Nokia Satış ve Kanal Geliştirme Avrupa Genel Müdürü Victor Saeijs ile Perakende Pazarlama Avrupa Müdürü Richard Waldron birlikte yaptı. Ünlü mankenler Yüksel Ak ve Pınar Tezcan’ın da renk kattığı açılışa, İstanbullular büyük ilgi gösterdi. Nokia, açılışa katılanlar adına, TEMA Vakfı’nın Şanlıurfa’da yürütmekte olduğu ağaçlandırma çalışmasına fidan bağışında bulundu.

Nokia Türkiye Genel Müdürü Imfred de Jong açılışta şunları söyledi: “Gerçek ürünlerin denenmesine olanak sağlayan Nokia Shop’lar çok seviliyor. Kullanıcılarımıza bu imkanı sunduğumuz yerlere İstanbul’un en popüler alışveriş merkezlerinden birini daha eklemekten mutluluk duyuyoruz. Buraya gelenler, daha çok sayıda ürünü deneyip faydalarını görecek, kendilerine en uygun alternatifleri bulacak ve gerçek bir Nokia deneyimi yaşayacaklar. Ayrıca tüm Nokia mağazalarında olduğu gibi en deneyimli personelden bilgi alabilecekler.”

Nokia daha önce İstanbul’da Cevahir Alışveriş Merkezi, Rumeli Caddesi, Bağdat Caddesi, Bayrampaşa, Bakırköy, Sirkeci, Pendik ve Metrocity’de; İstanbul dışında ise Adana, Ankara Ankamall ve Arcadium, İzmir Ege Park ve Alsancak, Konya, Bursa, İzmit, Eskişehir, Antalya ve Muğla Bodrum’da Nokia Shop’lar açmıştı.

Nokia Shop’lar, tüm Nokia ürün, aksesuar ve servislerini eksiksiz olarak sunuyor. Nokia kullanıcıları, zengin Nokia ürün yelpazesinin tamamını bu mağazalarda görebiliyor ve yetkililerden detaylı bilgiler alabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları