26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nokia Shop Bodrumda
30 Temmuz 2007 Pazartesi 13:38

Nokia Shop Bodrum'da

Nokia, Türkiye’deki 19. Nokia Shop’u Bodrum’da açtı. Nokia, açılışa katılanlar adına, Şanlıurfa’da ağaçlandırılacak bir alan için TEMA Vakfı’na bağışta bulundu.

Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia, tüm ürünlerinin bir arada sunulduğu Nokia Shop’lara bir yenisini ekledi. Türkiye’deki 19. Nokia Shop, 27 Temmuz Cuma günü Bodrum’da açıldı. Hasan Reşat Öncü Cad. No: 16 adresindeki Nokia Shop’un açılışını Nokia Türkiye Genel Müdürü Imfred de Jong ve mağaza sahibi Gürol İnan birlikte yaptı. Nokia, açılışa katılanlar adına, TEMA Vakfı’nın Şanlıurfa’da yürütmekte olduğu ağaçlandırma çalışmasına fidan bağışında bulundu.

Nokia Türkiye Genel Müdürü Imfred de Jong açılışta şunları söyledi: “Nokia Shop’lar, ziyaretçilerin portföyümüzdeki tüm ürünleri bire bir deneyebilmesine olanak sağlıyor. Kullanıcılarımıza bu imkanı sunduğumuz yerlere Bodrum’u da eklemekten mutluluk duyuyoruz. Buraya gelenler, daha çok sayıda ürünü deneyip faydalarını görecek, kendilerine en uygun alternatifleri bulacak ve bu sırada gerçek bir Nokia deneyimi yaşayacaklar. Ayrıca tüm Nokia mağazalarında olduğu gibi en deneyimli personelden bilgi alabilecekler.”

Nokia daha önce İstanbul’da Cevahir Alışveriş Merkezi, Rumeli Caddesi, Bağdat Caddesi, Bayrampaşa, Bakırköy, Sirkeci, Pendik ve Metrocity’de; İstanbul dışında ise Adana, Ankara Migros ve Arcadium, İzmir Ege Park ve Alsancak, Konya, Bursa, İzmit, Eskişehir ve Antalya’da Nokia Shop’lar açmıştı.

Nokia Shop’lar, tüm Nokia ürün, aksesuar ve servislerini eksiksiz olarak sunuyor. Nokia kullanıcıları, zengin Nokia ürün yelpazesinin tamamını bu mağazalarda görebiliyor ve yetkililerden detaylı bilgiler alabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları