24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nokia Ovi İle eTohum İşbirliği
10 Şubat 2011 Perşembe 16:15

Nokia Ovi İle eTohum İşbirliği

Nokia'nın Türkiye'deki mobil uygulama pazarının büyümesine katkıda bulunmak amacıyla destek verdiği etohum yarışması sonuçlandı.

Yarışma sonucuna göre Gamester, Alışveriş Robotu ve Animal War, Ovi desteği almaya hak kazandı. Nokia"nın internet girişimcilerine rehberlik eden ve onları yatırım yapabilecek yatırımcı ve kurumlarla tanıştıran etohum ile birlikte hayata geçirdiği Ovi-etohum işbirliği ilk meyvesini verdi. İşbirliği kapsamında düzenlenen yarışmanın sonuçları, 29 Ocak"ta Bahçeşehir Üniversitesi"nde açıklandı. Buna göre Gamester, Alışveriş Robotu ve Animal War, Ovi desteği almaya hak kazandı.

Ovi desteği, eğitim, teknolojik ve şirketleşme yolunda destek gibi başlıkları içeriyor. etohum etkinliğinde bir konuşma yapan Nokia Türkiye Servisler ve Çözümler Müdürü Salih Özkan, konu hakkında şunları söylüyor: "Nokia"nın internet servisleri geliştirme ve entegre çözümler sunmaya yönelik uzun vadeli stratejisinin, tüketiciler için ilgi çekici yerel içerikler oluşturan bağımsız geliştiricilerin desteği olmadan uygulanamayacağına inanıyoruz. Bu açıdan her ülkede geliştiricilere cazip bir teklif sunuyoruz. Bu kapsamda Türkiye"de başarılı işlere imza atan etohum"a destek vermekten dolayı çok mutluyuz. Ovi-etohum işbirliğiyle Türkiye"de geliştiricilerin desteklenmesine yönelik önemli projelere imza atmak istiyoruz."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları