23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nokia N95te Yazılım Güncellemesi
18 Aralık 2007 Salı 15:14

Nokia N95'te Yazılım Güncellemesi

Nokia, Nokia N95 için doğrudan Nokia Yazılım Güncelleyici üzerinden erişilebilen yeni yazılıma ilave edilen yeni işlevler sayesinde ürünün performansını daha da artırıyor.

Multimedya bilgisayarınız birçok şey yapabilir, siz de. Finlandiyalı mobil iletişim cihazları devi Nokia, Nokia N95 için sunduğu yeni yazılım ile hayatınızı daha da kolaylaştırıyor. Doğrudan Nokia Yazılım Güncelleyici üzerinden erişilebilen bu yeni yazılım, ilave edilen yeni işlevler sayesinde multimedya bilgisayarınızın performans özelliklerini daha da artırıyor. Yazılımdaki yenilikler müzik, harita ve oyun gibi hayatınızı daha eğlenceli hale getiren deneyimleri içeriyor.

Nokia N95’in çekiciliği, çok işlevli olmasından geliyor. Yeni isteğe bağlı numaralama (on-demand paging) özelliği, ister aynı anda müzik dinlemeyi isterse Internet’te gezinmeyi tercih edin daha fazla uygulamadan daha hızlı bir biçimde faydalanmanıza olanak veriyor.

Artık en sevdiğiniz müzikleri, multimedya bilgisayarınızın müzik çalarından 3 saat daha fazla, 12 saate kadar dinleyebileceksiniz. İngiltere’de kullanılmaya başlanan Nokia Music Store ile kullanıcılar, müzik içeriklerini anında yüklemenin keyfini de yaşayabiliyorlar.

Yeni yazılım, Nokia Maps işlevine de hız kazandırıyor. Konumlandırma süresi hızlanıyor, Map Loader da artık daha hızlı. Ayrıca kullanıcılar üç günlük ücretsiz navigasyon deneme sürümünden* de faydalanabiliyorlar. Nokia Maps uygulaması, 150’yi aşkın ülkenin haritasını içeriyor ve navigasyon işlevi 30’dan fazla ülkeyi destekliyor. Üstelik yeni yazılımın desteklediği dil sayısı da her zamankinden daha fazla.

Nokia N95 multimedya bilgisayarınızda N-Gage ön uygulaması sayesinde oyun demoları ile tam kapsamlı yeni mobil oyun deneyimini de keşfedebilir, Download! uygulaması ile daha fazla oyuna erişebilirsiniz.

Yaklaşık 40 dili destekleyen Nokia Yazılım Güncelleyici, kullanıcılara uyumlu Nokia cihazlarında cihaz yazılımlarını güncelleme olanağı sunan ücretsiz bir PC uygulamasıdır. Yazılım güncellemesi için http://www.nokia.com.tr/yazilimguncelleme adresini ziyaret ediniz.

* Veri aktarımı ücretli olabilir, operatörünüze danışınız.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları