18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nokia N82 Piyasaya Sunuluyor
26 Şubat 2008 Salı 10:50

Nokia N82 Piyasaya Sunuluyor

İki ayrı kampanya ile Nokia N82 piyasaya sürülüyor.

Nokia, 5 megapiksel kamera, Xenon Flaş, dahili ve yardımlı GPS (A-GPS) ve Wi-Fi bağlantısı özelliklerini bir arada sunan multimedya bilgisayarı Nokia N82"yi Türkiye de dahil olmak üzere Avrupa ülkelerinde iki cazip kampanya ile satışa sunuyor.

Dünyanın neresinde olursanız olun yeni yerler keşfetmenize olanak veren Nokia N82, 3 aylık sesli navigasyon* ile birlikte sunuluyor. Kullanıcılar, 3 aylık süre bitiminde dilerlerse daha uzun süreli navigasyon servisini satın alabiliyorlar.

Mobil baskı hizmeti veren Nokia XpressPrint servisi ile de, her kullanıcı ilk 10 fotoğraf baskısını ücretsiz olarak alabiliyor. Mobil baskı hizmetine Nokia N82 menüsündeki Galeri bölümünden ulaşılabiliyor. Galeri"deki fotoğraflar arasından basılacak olanlar belirleniyor, baskı siparişi ver seçeneği kullanılarak, müşteri bilgileri tanımlanıyor, ödeme yöntemi seçilirken hediye çeki kodu (N123) girilerek sipariş veriliyor. Siparişin işleme konmasının ardından, basılan fotoğraflar belirtilen adrese gönderiliyor.

Nokia N82 kullanıcıları, bu hizmetten faydalanmak için gereken servis uygulamasını, cihazlarındaki Yükle! (Download!) seçeneğinden** ya da www.nseries.com/orderprints adresinden ücretsiz olarak indirebiliyorlar.

Nokia N82: keşfet, anı yakala, paylaş
5 megapiksel kamera, Xenon Flaş, dahili ve yardımlı GPS (A-GPS) ve Wi-Fi bağlantısı özelliklerini bir arada sunan multimedya bilgisayarı Nokia N82, 3 aylık sesli navigasyon* ile birlikte sunuluyor.

Nokia N82"deki Carl Zeiss optik destekli 5 megapiksel kamera ile baskı kalitesinde fotoğraflar ve DVD kalitesinde videolar çekilebiliyor. Özellikle loş mekanlarda Xenon flaş çok daha iyi performans sağlıyor. Kameranın çok kısa bir sürede kullanıma hazır hale gelmesi ve aydınlatma destekli otofokus özelliği dikkat çekiyor. İki çekim arasında hızlı geçiş gibi özellikler de sunan Nokia N82 ile anılarınızı ölümsüzleştirmeniz mümkün.

Nokia N82 ile birlikte sunulan 2GB microSD kartları, 900 adede kadar yüksek çözünürlüklü fotoğrafınızı ya da 84 dakikaya kadar videolarınızı saklama seçeneği sunuyor.

Wi-Fi bağlantısı ve tek tuşla yükleme seçenekleri sayesinde Nokia N82 ile, deneyimlerinizi başkalarıyla kolaylıkla paylaşabiliyorsunuz. Bir fotoğraf ya da videoya bakarken, tek tuşla yükleme yapabiliyor, üstelik aynı anda Nokia N82 multimedya bilgisayarınızın diğer işlevlerini kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

* Operatör ve/veya servis sağlayıcı desteği gerektirmektedir.
**Veri transferi hizmetlerinin bedeli, operatör veya servis sağlayıcılardan öğrenilebilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları