24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nokia N8 İle İlk Dizi @sosyal bilgiler
28 Aralık 2010 Salı 11:40

Nokia N8 İle İlk Dizi @sosyal bilgiler

Nokia, dünyanın en iyi kameralı cep telefonu dediği Nokia N8 ile dizi çekerek yeni açtıkları internet sitesinde yayınlamaya başladı.

Nokia, Nokia N8 ile yaratıcı teknikler kullanarak çektiği ve çekerken çok eğlendiklerini belirttiği @sosyal bilgiler dizisi için Internet üzerinde facebook.com/NokiaTurkiye adresini açarak, diziyi yayına soktu. Yaratıcı tekniklerle Nokia N8"i fonksiyonel bir biçimde kullandıklarını belirten Nokia yetkilileri, bu telefona sahip olanların neler yapabilecekleri konusunda şu bilgileri verdi:
Nokia"nın en yeni eğlence cihazı Nokia N8"in kullanımı çok kolay. Nokia N8"in Carl Zeiss lense sahip 12 MP kamerası ve Xenon flaşı ile, yüksek kaliteli fotoğraf ve HD kalitesinde video çekebilirsin. Fotoğraf ve videolarını ekranda düzeltebilir ve Facebook, Twitter gibi sosyal ağlara doğrudan yükleyebilirsin. Nokia N8"i evindeki sinema sistemine bağlayarak videolarını büyük ekranda ve Dolby ses sistemiyle izlemenin keyfine varabilirsin. Ve tabii, Ovi servislerini kullanarak oyun oynayabilir, maç sonuçlarını takip edebilirsin.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları