27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nokia Eseries ile Finans Piyasaları Cebinizde
05 Kasım 2007 Pazartesi 10:31

Nokia Eseries ile Finans Piyasaları Cebinizde

15 Kasım – 15 Şubat 2008 tarihleri arasında Nokia Eseries cep telefonu satın alan herkes, aylık ücreti 49 YTL olan Matriks Mobile Professional uygulamasını 3 ay boyunca ücretsiz kullanabilecek.

Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia, pek çok farklı sektöre hitap eden ürün, çözüm ve fırsatlarıyla mobil yaşamı daha da kolaylaştırıyor. Nokia’nın özel fırsatlar sunduğu sektörler arasında finans da yer alıyor.

Profesyonellere yönelik kurumsal cihazlar ve çözümler sunan Nokia Eseries, finans piyasalarını mobil ortamda gerçek zamanlı izlemeyi ve mobil cihazlar üzerinden işlem yapmayı sağlayan Matriks Mobile uygulamasıyla finans dünyasını cebe getiriyor.

15 Kasım - 15 Şubat 2008 tarihleri arasında Nokia E50, E61i, E65, E90 ya da yeni çıkacak bir başka Nokia Eseries cihaz satın alan herkes, Matriks Mobile Professional programını 3 ay ücretsiz kullanabiliyor.

Matriks Mobile Professional uygulamasında, finans haberlerinden İMKB’ye, dünya borsalarından tahvil ve hisse senetlerine kadar pek çok konuda içerik sunuluyor. Bu içeriklerden yararlanabilmek için, sadece Nokia Eseries cihazları üzerinden erişilebilecek özel bir WAP sitesi sayesinde, ilgili programın cihaza yüklenmesi yeterli oluyor. Böylece, piyasa değeri aylık 49 YTL olan Matriks Mobile Professional uygulamasından 3 ay boyunca ücretsiz olarak yararlanılabiliyor.


Nokia Eseries Hakkında

İş dünyasının yoğun çalışma temposu içinde bireyler hareket halindeyken de işlerini yürütebilmeyi istiyor, bu yöndeki teknolojileri ve uygulamaları içeren cep telefonlarını tercih ediyorlar. Nokia Eseries ürünleri de bu amaca hizmet eden cihazlardan oluşuyor. Bu ürünler, profesyonellerin her an, her yerden ve hangi iletişim ağını ya da servisi kullanıyor olurlarsa olsunlar sorunsuz bir şekilde dünyaya bağlanmalarını hedefliyor. WLAN* (Kablosuz Yerel Ağ), VoIP, bas-konuş, Nokia Intellisync Mobile Suite, e-posta alıp gönderebilme, uzun batarya ömrü, yüksek ses kalitesi ve gelişmiş İnternet tarayıcısı gibi özellikleri barındıran Nokia Eseries ürünleri, her düzeyden yöneticilerin yanı sıra, yoğun saha faaliyetleri yürüten çalışanlar tarafından da tercih ediliyor.

Matriks Mobile Hakkında

MATRIKS Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş. tarafından geliştirilen Matriks Mobile, finans piyasalarını mobil cihazlar üzerinden gerçek zamanlı olarak izlemeyi ve mobil cihazlar üzerinden hisse senedi al-sat işlemlerinin yapılabilmesini sağlıyor. Finansal piyasalara ait haber ve verileri mobil cihazlar üzerinden izleyebilme imkanı sunan Matriks Mobile, Türkiye sermaye piyasalarında alım satıma konu olan tüm menkul kıymetlere ait fiyat bilgilerini gerçek zamanlı olarak yayınlıyor. Bireysel ve kurumsal kullanımlar için farklı ürün seçenekleri sunan Matriks Mobile, anlık finans bilgilerinin yanında, Türkiye ve dünyadan anlık haberleri de kullanıcılara ulaştırıyor.

* Operatör ve/veya servis sağlayıcı desteği gerektirmektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları