22 Haziran 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nokia E5 Turkcell Merkezlerinde
29 Aralık 2010 Çarşamba 11:38

Nokia E5 Turkcell Merkezleri'nde

Her an her yerde bağlantıda olmanızı sağlayacak Nokia Mesajlaşma Servisi destekli Nokia E5, Turkcell İletişim Merkezleri'nde.

Nokia, Türkiye"nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell işbirliğiyle başlattığı yeni kampanya ile her an her yerden haberleşme özgürlüğünü artırıyor. Nokia Mesajlaşma Servisi ile chat (anında mesajlaşma), kişisel ve kurumsal e-postalara ulaşım tek ekrandan ve kolayca yönetilebiliyor. Nokia E5 ile Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal ağları izlemek ve yönetmek çok daha kolay. Nokia, Turkcell işbirliği ile gerçekleştirilecek bu kampanya ile Nokia E5"i avantajlı paketi ve ödeme koşulları ile müşterilerle buluşturuyor.
Nokia Mesajlaşma Servisi ile, Ovi Chat, Messenger, Yahoo Messenger, Gtalk gibi farklı chat (anında mesajlaşma) hesaplarını ana ekranda aynı anda yönetmek mümkün. Dileyen kullanıcılar, 10 e-posta hesabını bu servise bağlayabiliyor ve "Push e-mail" özelliği sayesinde e-posta hesaplarına gelen her yeni mesajı anında görebiliyorlar.
Nokia Mesajlaşma Servisi, e-posta ve chat hesaplarını mobil hale getiriyor. Kullanıcılar, Nokia cihazı üzerinden e-posta ve chat hesaplarını kolayca kurabiliyor ve bu hesapları aynı uygulama üzerinden diledikleri gibi kullanabiliyorlar.
Nokia E5"e ek olarak, Nokia E72 de Mesajlaşma Servisi"ni destekliyor. Çok sayıda işlevi ve rahat kullanımıyla mobil pazarın ihtiyaçlarını kusursuz bir biçimde karşılayan Nokia E72 de chat (anında mesajlaşma), iş ve kişisel e-posta imkanı sağlıyor.
Turkcell avantajlı teklifler
Turkcell aboneleri, Nokia E5 için diledikleri kontrat süresini seçerek, aylık 500 MB internet paketini, ayrıca 21.00-09.00 saatleri arasında Turkcell"lilerle yurtiçi konuşma ve mesajlaşmayı da içeren tekliften ayda 45 TL"den başlayan fiyatlarla yararlanabiliyorlar. Dileyen Turkcell aboneleri, daha kısa süreli kontratlarla 12 ay x 54 TL veya 18 ay x 71 TL teklifinde de faydalanabilecekler.
Nokia E5"in tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 325€*. Turkcell aboneleri, 3G"li Telefon kampanyası teklifinden ve WorldCard"a 10 taksit avantajından faydalanabilecekler.
*Önerilen tekil satış fiyatı KDV dahildir, satış günündeki Merkez Bankası Döviz Satış Kuru üzerinden hesaplanacaktır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları