04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nokia Belle Güncellemesi Kullanıma Hazır
12 Şubat 2012 Pazar 11:42

Nokia Belle Güncellemesi Kullanıma Hazır

Symbian işletim sistemli Nokia telefon sahipleri telefonlarını 7 Şubattan itibaren Nokia Belle işletim sistemine yükseltebilirler

Kısa bir süre önce Nokia Belle işletim sisteminin güncelleneceğini duyuran Nokia (conversations.nokia.com/2011/12/21/nokia-belle-coming-soon/), yeni sürümü bugün kullanıma sundu. Telefonunuza indirebileceğiniz Nokia Belle güncellemesiyle birlikte Nokia N8, Nokia E7, Nokia E6, Nokia X7, Nokia C6-01, Nokia C7, Nokia Oro veya Nokia 500 telefonunuzun pek çok gelişmiş özellikle kazanarak tamamen değişmesini sağlamanız mümkün.

Nokia Belle daha önce olduğundan çok daha fazla kişiselleştirme seçeneği sunuyor. Kolayca kişiselleştirebileceğiniz sayısı altıya kadar çıkabilen ana sayfa seçenekleri ile en sevdiğiniz uygulamalar ve servisler yalnızca birkaç tık uzağınızda. Daha büyük görünen yeni ve canlı uygulama ikonları, sizin için en önemli içeriklerin her zaman ana sayfada elinizin altında olmasını ve gündemi takip etmenizi sağlıyor. Kısayollardan birini diğer ekrana mı taşımak istiyorsunuz? Çok basit. Parmağınızı biraz uzun basılı tutun ve kısayolu diğer ekrana doğru sürükleyin.

Yeni ve gelişmiş Nokia Belle arayüzü, saniyede 30 kareye kadar HD video kayıt özelliği sunan pek çok uygulama ve internetteki videoları yüksek kalitede izlemeye yarayan görsel olarak gelişmiş bir tarayıcı sunuyor. Başlıca ayarlara ve özelliklere ulaşmayı çok daha hızlı hale getirmek amacıyla eklenen bildirim çubuğu ile Nokia Belle’de menüler daha basit ve sade. Lync ve OneNote gibi güçlü Microsoft® uygulamalarını içeren geniş bir yelpazeden seçim yaparak, kısa bir süre sonra telefonunuza indirebileceğiniz uygulamalarla hareket halinde geçen zamanınızı daha verimli kılabilirsiniz.

Nokia Belle tamamen yeni bir deneyim sunan kapsamlı bir güncelleme olduğundan, indirme işlemini gerçekleştirmek için akıllı telefonunuzu bilgisayara bağlamanız gerekiyor. Başlamadan önce bilgisayarınızda Nokia Suite’in son (3.3 ya da daha üstü) versiyonu olup olmadığını kontrol edin. Yeni Nokia Suite’i bilgisayarınıza indirmek için buraya tıklayın!

Ülkenizde Nokia Belle güncellemesinin geçerli olup olmadığını öğrenmek için destek sayfalarımıza başvurabilirsiniz. İndirme esnasında size adım adım rehberlik etmesi için izleyebileceğiniz videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Bilgisayara erişimi olmayan ancak Nokia Belle ile daha gelişmiş kullanıcı deneyimine terfi etmek isteyen kullanıcılar en yakın Nokia Müşteri Hizmetleri noktasına başvurabilirler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları