28 Temmuz 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nokia 7900 Crystal Prism Türkiye’de
29 Ocak 2008 Salı 11:44

Nokia 7900 Crystal Prism Türkiye’de

Prism koleksiyonunun en yeni üyesi Nokia 7900 Crystal Prism Türkiye’de satışa sunuldu.

Nokia, cep telefonunda stil arayan kullanıcılar için tasarlanan Prism koleksiyonunun en yeni üyesi Nokia 7900 Crystal Prism’i tanıttı. Nokia 7900 Crystal Prism, kristal menü tuşunu içeren kusursuz elmas kesimli tasarımı ile, Prism koleksiyonunun geometrik hatlarını ve kendine özel tarzını ön plana çıkarıyor.

Lazerle yaratılan benzersiz grafik tasarımlar ve özel duvar kağıtlarının yanı sıra Nokia 7900 Crystal Prism’e özgü aksesuarlar, öncü tasarımcı Frédérique Daubal ile yapılan işbirliğinin meyvesi. Daubal’den esinlenen duvar kağıtları, ışığın yansımasını aktarırken, açısal prizma ve üçgen hissi yaratıyor. Alüminyum arka yüzeyin grafik tasarımı, ilgi çekici ışık efektleri ile her bir cihazı benzersiz kılarken, Nokia 7900 Crystal Prism’in göz alıcı çekiciliğini de tamamlıyor.

Konu hakkında bir açıklama yapan Nokia yetkilileri şunları ifade ediyor: “Nokia, sürekli olarak gelişmiş işlevler ve kişisel deneyimlerle bir araya gelen yeni ve yenilikçi stil ve materyaller arıyor. Ayrıca kullanıcıların kendilerine özgü gereksinimlerini karşılayan ürünler yaratmamıza yardımcı olacak beceri ve öngörüyü sunan, kendi alanında lider tasarımcı ve sanatçılarla işbirliği yapma olanaklarını da değerlendirmeye devam ediyoruz.”

Özel tasarım ile teknolojiyi bir araya getiren Nokia 7900 Crystal Prism’de, öncü sanatçı Daubal’den esinlenen modern duvar kağıtları ile büyüleyici geniş bir LED ekran, 2 megapiksel kamera özelliğinin yanı sıra, 1 GB dahili hafıza ve kulaklıklı bir müzikçalar bulunuyor. Kullanıcılar, 49 farklı renk arasından istedikleri aydınlatma rengini seçebiliyorlar.

Nokia Prism koleksiyonu hakkında daha fazla bilgi www.nokiaprismcollection.com adresinden alınabiliyor. Ayrıca Frédérique Daubal tarafından tasarlanan ilave duvar kağıtları da aynı adresten yüklenebiliyor. Nokia 7900 Crystal Prism, Türkiye’de piyasaya sunuldu.


Frédérique Daubal hakkında

Frédérique Daubal, ünlü bir Fransız ressam ve tasarımcıdır. Daubal, grafik tasarımı yapmanın yanı sıra yetenekli bir moda tasarımcısıdır ve ilgili alanlardaki deneysel çalışmalarda çeşitli kişi ve yayınlarla işbirliği faaliyetleri de bulunmaktadır. Daubal hakkında daha fazla bilgi için: www.daubal.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları