17 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nilüfer Doyuran Türkiyeye Birincilik Getirdi
24 Temmuz 2007 Salı 11:43

Nilüfer Doyuran Türkiye'ye Birincilik Getirdi

İspanya’nın Bilboa kentinde düzenlenen Dünya Kurumsal Oyunlar 2007 yarışmalarında Roche Türkiye’den Nilüfer Doyuran Tenis dalında Türkiye’ye birincilik ödülü getirdi.

Dünya Kurumsal Oyunlar yarışmaları İspanya’nın Bilboa kentinde 13-15 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşti. 20 ülkeden, 166 şirket ve 3700 kişinin katıldığı Dünya Kurumsal Oyunlar, Türkiye için de heyecanlı saatlere tanıklık etti. Tenis dalında tek bayanlar kategorisinde yarışan Nilüfer Doyuran hem Türkiye’ye hem de şirketi Roche’a büyük ödül getirdi.

Sporun iş yaşamı ile birleştirildiği dünya çapında bir organizasyon olan Kurumsal Oyunlar, bugüne kadar binlerce şirketi ağırladı. Şirket çalışanlarının amatör olarak spor yapma bilincini kazanmalarını, takım ruhuyla hareket etmelerini ve şirket bağlılığını artırmayı amaçlayan Kurumsal Oyunlar, aynı zamanda kurum çalışanlarına iş alanındaki rekabeti sahalara taşıma fırsatı veriyor.

Türkiye’de Sportworks tarafından düzenlenen Kurumsal Oyunlar 2007 Mayıs ayında gerçekleştirilmiş; 121 şirketten 3761 kişi 13 farklı spor dalında yarışmıştı. İstanbul’un değişik mekanlarında 3 gün boyunca centilmence mücadele eden şirket çalışanları, değişik ödüller kazanmıştı. Roche Türkiye’den Nilüfer Doyuran da bu yarışmalarda tenis dalında birincilik ödülünü almış, Dünya Kurumsal Oyunlar’da Türkiye’yi temsil etmeye hak kazanmıştı. Ayrıca Türkiye Kurumsal Oyunlar’da Karting alanında birinci olan bir diğer Roche Türkiye çalışanı İpek Altmışoğlu da Dünya Kurumsal Oyunlar’da ülkemizi bu alanda temsil etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları