26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nike Okul Çantaları
29 Ağustos 2007 Çarşamba 10:31

Nike Okul Çantaları

Nike’ın okul çantaları, tasarım, rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyor.

Nike'ın 2007 Sonbahar koleksiyonunda yer alan, özel teknolojiler kullanarak üretilen çantalar, foksiyonelliğinin ve kullanım kolaylığının yanı sıra okul kıyafetlerine şıklık da katıyor. Nike'ın çanta modelleri, dayanıklılığı artırıcı kumaşları ve rahatlık sunan tasarımıyla, okul döneminde çocukların ve gençlerin vazgeçilmezi olacağa benziyor.

Nike Edge Elite Backpack çantalarda laptop ve i-pod gibi teknolojik ürünler için düşünülmüş korumalı cepler ve taşıma kapasitesini artıran esnek yapı hakim. Nike ayakkabılarda kullanılan Air Max teknolojisinin uygulandığı "Air Max Strap" askılar sayesinde ağırlık artsa bile omuz ve sırtı rahatsız etmiyor, çantanın çok daha hafif ve rahat olmasını sağlıyor. Termoslu özel gözler içeceklerin ısısını korurken, çantanın yapımında kullanılan materyaller hava almayı sağlıyor.

Escape çantalar, kaykay ve sörf gibi aksiyon sporlarını seven, trend takipçileri için tasarlandı. Çantalar, polyester, dayanıklı yapıları, altın renkli grafikleri, korumalı arka panelleri ve dış dizaynıyla, Nike'ın atletik ve klasik çizgisini taşıyor.

Core çantalar, farklı renk ve grafikleri, sağlamlığı artırıcı dizaynıyla, rahatlık, güvenlik ve tasarımın mükemmel uyumunu yansıtıyor. 15-18 yaş arası gençlerin ihtiyaçlarına göre tasarlanan özel bölmeleri ve gözleri sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları