20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nicole Kidman Markası Satılıyor
28 Aralık 2007 Cuma 10:29

Nicole Kidman Markası Satılıyor

Satışa çıkan Nicole Kidman Sportswear markası tescil edildiği sektörde marka satın almak isteyenler arasında rekabet oluşturuyor.

Birbirinden ilginç markaların tescil yarışı içerisinde olduğu günümüzde artık tescilli markalarında satışı bu yarışa ortak oldu.

Markaborsasi.com ‘da son olarak satışa çıkan Nicole Kidman Sportswear markası gerek ismi, gerekse tescil edildiği sektörü ile marka satın almak isteyenler arasında rekabet oluşturuyor.

Markaborsasi.com da yayına çıkan Nicole Kidman Sportswear markası için gelen talepler karşısında; Markaborsası.com yetkilisi Cumhur Akbulut yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Satışa sunulan marka üzerindeki ilginin bu güne kadar yayınlanan birçok ünlü markadan çok daha fazla itibar gördüğünü dile getirirken markayı satın almak veya alabilmek için bilgi almak amacı ile bize ulaşan mail ve telefonların sayısı sadece ilk günde yaklaşık olarak 500 kişiyi buldu dedi.

Akbulut‘un yaptığı açıklamada borsada 10.000. YTL den 1.000.000. YTL ye kadar değişik değerlerde yayınlanmakta olan markaların hızla el değiştirdiğini dile getirdi.

Avantajları Neler?

Yeni bir marka yaratma sürecinde en az 12 aylık bir süre, bu markanın Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylanmasıyla geçer. Tescil için başvurduğunuz markanın kullanılabilir olmaması durumunda ise bu süreç yeniden başlar. Türkiye’nin ilk marka borsası olan www.markaborsasi.com Internet sitesinde tescilli markalar satışa sunulmaktadır. Markaların tescil sürecini beklemek yerine bu sitede kendinize uygun kullanıma hazır hatta kurumsal çalışmaları tamamlanmış bir markayı satın alabilir ve uzun süren ve sonucu meçhul bir bekleyiş süresini kendi lehinize avantaja dönüştürebilirsiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları