18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nexum’dan THY Kabin Ekibine Crewrest
07 Temmuz 2011 Perşembe 12:14

Nexum’dan THY Kabin Ekibine Crewrest

Nexum THY kabin ekibinin birbirleriyle iletişimini güçlendirmek amacıyla özel bir sosyal paylaşım sitesi hazırladı.

Nexum, Türk Hava Yolları (THY) kabin ekibinin birbirleriyle iletişimini güçlendirmek ve sosyal bilgi paylaşımında bulunmalarına destek olmak amacıyla özel bir sosyal paylaşım sitesi hazırladı. Crewrest adı verilen sosyal paylaşım sitesine kabin ekibi http://crewrest.thy.com adresini kullanarak kullanıcı ad ve şifreleriyle dünyanın her noktasından  kolaylıkla erişebiliyorlar.
 

Teknolojik altyapısı Nexum Boğaziçi, arayüz tasarımları Nexum Creative tarafından hazırlanan Crewrest iş ve eğlenceyi bir arada sunuyor.
 

Crewrest sosyal paylaşım platformu; Mesaj Sayfası, Profil Sayfası, Takip Ettiklerim, Duvarım, Resimlerim, Gezi Notlarım, Kendini İfade Et, Aksiyonlar, İlanlar, Online Kullanıcılar, Popüler Kullanıcılar, Sizden Gelenler, Bugün Doğanlar, Faydalı Linkler, Anket, Görsel Bilgi Hattı ve Yardım Masası gibi bölümlerden oluşuyor. Bu platform sayesinde yaklaşık 5.000 kullanıcı, dünyanın çeşitli yerlerinden şehirler ile alakalı yorumları görebilecek, yorum yazabilecek. İsteyenler ülke ve şehir seçerek, o şehre ait yorumları görüntüleyebilecek ya da yorumlarını paylaşabilecekler.
 

Kullanıcıların birbirlerine mesaj gönderebilecekleri,  gönderilen ve alınan mesajların, resim ve videoların takip edilebileceği platformda aynı zamanda kullanıcılar isterlerse diğer kullanıcılar ile paylaşmak istediği ilanlarını oluşturabilecekler.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları