18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nexum ile Sony Europe Birlikteliği
10 Haziran 2011 Cuma 11:45

Nexum ile Sony Europe Birlikteliği

Nexum ile Sony Europe, 43 ülkeyi kapsayan web analiz danışmanlığı anlaşması imzaladı.

Nexum ile Sony arasında imzalanan anlaşma kapsamında Sony Europe içerisinde yer alan 43 ülkenin web analiz danışmanlığı Nexum tarafından gerçekleştirilecek. Nexum CEO"su Emre Gürül Bosch Siemens Hausegerate (BSH) ve Sony Europe gibi uluslararası müşterilerine online pazarlama danışmanlık hizmeti vermekten büyük gurur duyduklarını belirterek bu kapsamda online pazarlama yazılım üreticileri arasında lider şirket olan Omniture ile işbirliği yaptıklarını vurguladı.

Sony"nin Avrupa bölgesindeki 43 ülke web sitesi için üç yıldır tasarım ve bakım desteği verdiklerini söyleyen Gürül, imzaladıkları yeni anlaşma ile web analiz çözümlerini de sunacaklarını aktardı. Gürül, BSH"ın dünya genelinde bulunan 100"ün üzerinde web sitesi için yaklaşık iki yıldır online pazarlama çözümleri alanında danışmanlık verdiklerini belirterek bu alanda elde ettikleri deneyimlerin ve yetkinliklerin kendilerine yeni uluslararası müşteriler kazandırmasında etkin olduğunu söyledi.

Nexum, Sony"nin Avrupa bölgesinde yer alan 43 ülkeye vereceği web analizi danışmanlığı hizmeti ile online stratejiler ve pazarlama girişimleri hakkında gerçek zamanlı ve sonuç odaklı bilgiler sunacak. Online pazarlama yazılımı Omniture SiteCatalyst ile sağlanan web analizi danışmanlığında, web siteleri üzerinden en karlı yolların tanımlanması, ziyaretçilerinin mevcut ve diğer siteler üzerindeki eğilimlerinin belirlenmesi ve online pazarlama kampanyalarının ölçümlenmesi ve raporlanması Nexum tarafından verilecek hizmetler arasında yer alıyor. Aynı zamanda en gelişmiş video ölçümlerinin yapılması, mobil ziyaretçilerin tanımlanması, web 2.0 araçlarının verimliliğinin test edilmesi, detaylı trend raporlarının sunulması web analiz çözümü ve danışmanlık hizmetlerinin kapsamı içerisinde bulunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları