23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nexum, Deloitte Teknoloji Fast50de
21 Kasım 2011 Pazartesi 18:14

Nexum, Deloitte Teknoloji Fast50'de

Nexum Deloitte Teknoloji Fast50 2011 Programı’nda Türkiye’nin en hızlı büyüyen kuruluşları arasına girdi...

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer alan Nexum’un başarısı bir kez daha tescillendi. Bilişim 500 sonuçlarına göre yazılım ihracatı kategorisinde yedinci sırada yer alan Nexum, Deloitte’un Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirlemek amacıyla yürüttüğü, Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2011 Programı’nda yer alma başarısını bir kez daha gösterdi.

Nexum CEO’su Emre Gürül 2006-2010 yılları arasında net satış gelirlerinde kaydettikleri büyümeye göre programda yer almaya hak kazandıklarının altını çizerek elde ettikleri başarının altında teknolojiyi yakından tanıyan, bilgi düzeyi, tecrübesi ve e-iş teknolojileri alanında yetkin bir şirket olmalarının yattığını söyledi. Gürül, Nexum’un Türkiye’nin önde gelen firmalarına verdiği hizmetin yanı sıra uluslararası müşterilere de hizmet sunan ve sunduğu hizmetin kalitesiyle yurtiçinde ve yurtdışında bilinen bir şirket olmasından büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

Nexum başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere Avustralya’dan Birleşik Arap Emirlikleri’ne kadar uluslararası şirketler için global ölçekte bilişim hizmetleri sunuyor. Sony Europe, Bosch und Siemens Hausgerate (BSH), Darty ve Dertour Nexum’un global ölçekte hizmet sunduğu şirketler arasında yer alırken, Türk Hava Yolları, Doğuş Yayın Holding, TAV, Turkcell, ETİ, Pfizer, TUBİSAD ve WWF ulusal ölçekte Nexum’un referansları arasında bulunuyor.

Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2011 Programı’na katılmak isteyen şirketlerin 2006 yılında en az 50.000 Euro, 2010 yılında ise en az 800.000 Euro net satış geliri elde etmiş olmaları, merkezlerinin Türkiye’de bulunması ve bir “teknoloji şirketi” olması gerekiyor. Programda, faaliyet gelirlerinin önemli kısmını sağladığı bir teknolojiye sahip olan ya da gelirlerinin önemli bir bölümünü teknoloji araştırma ve geliştirme çalışmalarına ayıran firmalar, “teknoloji şirketi” olarak tanımlanıyor. Diğer şirketlere ait bir teknolojiyi farklı bir şekilde kullananlar ise bu başlık altında değerlendirilmiyor.  Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki Deloitte Teknoloji Fast50 programlarında sıralamaya giren firmalar, EMEA’nın en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinin belirlendiği Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA Programı’na girmeye de otomatik olarak hak kazanıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları