17 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Netsisten İSO Üyelerine Özel
16 Ağustos 2007 Perşembe 10:01

Netsis'ten İSO Üyelerine Özel

Netsis, Türk sanayicisini desteklemek ve yeni ekonomide var olmalarını kolaylaştırmak üzere, sanayiciye özel fırsatlar sunuyor.

Türkiye kurumsal yazılım pazarının öncü kuruluşu Netsis, Türk sanayicisinin istek ve beklentilerini sürekli analiz ederek geliştirdiği çözümlerine sahip olma koşullarını kolaylaştıran özel fırsatlar yaratmayı sürdürüyor. Türk sanayicisinin rekabet gücüne güç katacak çok özel fırsatlar sunan Netsis"in, ilk etapta İstanbul Sanayi Odası (İSO) üyesi şirketlere özel olarak hayata geçirdiği fırsatlar ile başlangıç yatırım maliyetlerinde yüzde ellilere varan oranlarda tasarruf sağlanabiliyor. Netsis, bu işbirliği ile sanayicinin ve ekonominin kalkınmasında kendi payına düşen desteği vermeyi amaçlıyor.

Sanayicilerin operasyonel verimliliklerini artırmalarını ve hızlı karar verme süreçleri oluşturmalarını destekleyen ve iş süreçlerine bütünlük getiren Fusion@6 Standard ve Entegre@6 ürünlerinin öne çıktığı fırsatlardan İstanbul Sanayi Odası üyesi olduğunu faaliyet belgesi ile kanıtlayan kuruluşlar yararlanabilecek.Yıl sonuna kadar Entegre@6 ve Fusion@6 Standart ürünlerine uygulanacak indirim oranları, seçilen ürün altında isteğe bağlı modülerin satın alınması durumunda da geçerli olacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Netsis Satış Direktörü Tamer Efeçınar "Bu özel fırsatlar ile sanayicimizin gücüne güç katmayı ve kendilerine yeni ekonomide yer edinebilmelerini desteklemeyi amaçladık. Netsis olarak sunduğumuz yazılımlar, sanayicimizin üretimden finansa, satıştan lojistiğe tüm iş süreçlerini kolaylaştırmakta ve verimliliğini, dolayısıyla karlılığını artırmaktadır. Türk sanayicisinin gereksinimlerini onlara yakınlığından ötürü tam anlamıyla anlayıp çözüm getirebilen Netsis, ekonominin kalkınmasına katkıda bulunmayı sürdürecek." şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları