28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
NETSİS İzmir KOBİF Fuarında
14 Mart 2007 Çarşamba 14:35

NETSİS İzmir KOBİF Fuarı'nda

NETSİS, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin, düzenlediği KOBİ Bilgi ve Eğitim Fuarları'nda (KOBİF) bu kez İzmir'de sektörle buluştu. KOBİ'lerin yoğun katılım gösterdiği fuarda NETSİS standı da büyük ilgi gördü.

Ankara, Antalya ve Adana'nın ardından dördüncü ayağı İzmir'de düzenlenen KOBİ Bilgi ve Eğitim Fuarı (KOBİF), Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde gerçekleştirildi. 2007 yılı boyunca Türkiye"nin çeşitli illerinde KOBİ"leri, bilgi ve hizmet üreten çözüm ortaklarıyla buluşturmak amacıyla düzenlenen fuarlarda NETSİS Yazılım da KOBİ"lere yönelik bilişim çözümleriyle yer aldı.

2007 yılı içinde KOBİ'lere verilecek 1 Milyar YTL"yi bulan destek ve teşviklere ulaşmanın yollarının aktarıldığı ve kurum tesmsilcileri ile birebir görüşme imkanının sağlandığı fuara katılan NETSİS Satış Direktörü Tamer EFEÇINAR, "KOBİ"lerin gelişmesi ve büyümesi, kendilerine sağlanan destek ve teşviklerden doğru faydalanmaları ile mümkün. Ekonominin temelini oluşturan KOBİ"lerin yaptıkları yatırımlar ülke ekonomisinin güçlenmesinde büyük önem arz ediyorlar. KOBİ"lerin bilinçlenmesi ve teknolojiye yatırım yaparak büyümeleri ülkemizin rekabet güçünü artıracatır. NETSİS olarak bu işletmelerin kalkınmasında en pratik bilişim çözümlerini sunma yönünde ar-ge çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Öncelikli hedefimiz bugüne kadar olduğu gibi, e-iş kapsamında düşünülebilecek her çeşit uygulamanın KOBİler tarafından kolaylıkla kullanılabilmesini sağlamaktır." dedi.

Fuar süresince KOBİ"lere NETSİS ürünlerini tanıtarak, ilerlemede ve rekabette üstünlük sağlamanın yollarını aktarmaya çalıştıklarını kaydeden EFEÇINAR, "Bugün Netsis"in beş kullanıcıdan başlayıp, binlerce kullanıcıya ulaşan ölçeklerde farklı projeleri var. Netsis ürün ailesi içerisindeki Fusion Standard@6 adlı çözümümüzü, tamamen KOBİ"lerin kullanımını göz önünde bulundurarak geliştirdik. ERP düzeyindeki bu kapsamlı ve ekonomik ürünümüz ile KOBİ"lere finans ve muhasebe uygulamalarına ek olarak ayrıntılı üretim planlaması, sipariş, faturalama ve yükleme dağıtım işlemleri hızlı ve hatasız olması, GPRS, el terminali uygulamalarının avantaj ve desteğinin uygulanması gibi birçok konuda yardımcı oluyoruz. Bu kapsamda İzmir"de gerçekleştirilen fuarda KOBİler ile biraraya gelerek mevcut ve potansiyel müşterilerimize, iş ortaklarımıza birinci ağızdan Netsis"in yeni ürün ve çözümlerini tanıtmaya çalıştık. Büyük ölçüde amacımıza ulaştığımız fuarlara katılımlarımız diğer illerde de devam edecek." diye konuştu.

NETSİS, KOBİF fuarlarının İzmir ayağından sonra 16-17 Nisan tarihleri arasında Bursa"da da yeni ürün ve çözümleri ile KOBİ"lerle buluşacak.


Netsis Hakkında

ERP pazarının öncü kuruluşu Netsis, 100"ü aşan kadrosu, dokuz eğitim merkezi, 40 çözüm ortağı ile 27 bin müşterisine ve 125 bini aşkın kullanıcısına hizmet veriyor. 1991 yılında İzmir"de kurulan Netsis, İstanbul, Ankara, Azerbaycan, Mısır, Ukrayna, İran ofislerinde, Urla ve İTÜ"deki mevcut teknoparklarda faaliyetlerini sürdürüyor.

Geliştirdiği e-iş çözümleriyle farklı sektör ve ölçekteki şirketlerin gereksinimlerini karşılayan Netsis, müşterilerinin küresel rekabette güçlü olmalarını sağlıyor.

Yüzde 100 Türk sermayeli bir yazılım kuruluşu olan Netsis, eğitim, uygulama desteği ve danışmanlık hizmetleri de veriyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları