27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Netsis İstanbul Bilişim Kongresinde
07 Haziran 2007 Perşembe 08:58

Netsis İstanbul Bilişim Kongresi'nde

NETSİS 7-9 Haziran'da İstanbul'da, bu yıl ilk kez düzenlenecek İstanbul Bilişim Kongresi - Kurumsal Yazılım 2007'de ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) yazılımlarında Fark yaratan uygulamaları ile yer alacak.

7 - 9 Haziran 2007 tarihlerinde 3 gün boyunca sadece yazılımın konuşulacağı "İstanbul Bilişim Kongresi - Kurumsal Yazılım 2007"de kurumsal yazılım üreticileri ve kullanıcılarına yönelik konulara ağırlık verilecek. Dünyanın önde gelen firmaları ile Türkiye"nin önemli yazılım ve teknoloji firmalarının, desteği alınarak hazırlanan kongrede Dünyada ve Türkiye"de kurumsal yazılımın nereye gittiği tartışılacak.

Katılımcı firmalarca geliştirilmekte olan en yeni yazılım ve donanım teknolojileri ve AR-GE çalışmalarının sergilenmesi hedeflenen kongreye "Fark Yaratan Uygulamalar"ı ile katılacak olan Netsis Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Medi Ventura, "Türkiye Bilişim Derneği, bu yıl ilk kez, "İstanbul Bilişim Kongresi - Kurumsal Yazılım 2007" adı altında geniş çaplı bir etkinlik düzenliyor. Kongre, bugüne kadar ülkemizde gerçekleştirilen sadece yazılım konusuna odaklanmış en büyük organizasyon olup, geniş çapta katılım ve sponsorluklarla destekleniyor. Biz de bu organizasyonda "Hizmet Sponsoru" olarak yer alıyoruz. Etkinlik kapsamında, 9 Haziran Cumartesi günü tamamen bize tahsis edilen 203 numaralı, "Kurumsal Kaynak Planlama Fark Yaratan Uygulamalar - Netsis" salonunda, tüm gün boyunca, katılımcılarla birlikte fark yaratan uygulamalarımızı paylaşıyor olacağız. Çeşitliliği ve vizyonel bakış açısı ile fayda sağlayacak renkli sunumlarımıza yoğun katılım bekliyoruz. Ayrıca 8 Haziran Cuma günü 10:00-12:00 saatleri arasında, Genel Müdür Yardımcımız Tarkan Çakır ve Ege Proje Hizmetler Müdürümüz Timur Turgutlu"nun; "KKP ile Üretim ve Planlama Yönetimi" başlıklı sunumunu Fonksiyonel Çözümler Salonu - 102"nolu amfide gerçekleştirileceğiz" diye konuştu.

Kurumsal yazılım üreten, uygulayan, kullanan, altyapı sağlayan bütün profesyonellerin bir çatı altında, farklı konulardan uzmanları dinleme imkanı bulacağı İstanbul Bilişim Kongresi "Kurumsal Yazılım 2007" bilişim dünyasına yeni bir soluk, yeni bir ufuk getirmeyi hedefliyor.

"Netsis Fark Yaratan Uygulamalar" salonu bazı konu başlıkları şöyle;

11:00 Turizm Çözümleri ve KKP / Protel & Netsis
12:00 Ses Teknolojileri ve KKP / GVZ & Netsis
14:00 Konumsal Teknolojiler ve KKP / Infotech & Netsis
15:00 E-Imza ve KKP / Turktrust & Netsis
16:00 Mobil Satış Otomasyonu / Mobilera & Netsis


Netsis Hakkında

ERP pazarının öncü kuruluşu Netsis, 100"ü aşan kadrosu, 9 eğitim merkezi, 40 çözüm ortağı ile 27 bin müşterisine ve 125 bini aşkın kullanıcısına hizmet veriyor. 1991 yılında İzmir"de kurulan Netsis, İstanbul, Ankara, Azerbaycan, Mısır, Ukrayna, İran ofislerinde, Urla ve İTÜ"deki mevcut teknoparklarda faaliyetlerini sürdürüyor.

Geliştirdiği e-iş çözümleriyle farklı sektör ve ölçekteki şirketlerin gereksinimlerini karşılayan Netsis, müşterilerinin küresel rekabette güçlü olmalarını sağlıyor.

Yüzde 100 Türk sermayeli bir yazılım kuruluşu olan Netsis, eğitim, uygulama desteği ve danışmanlık hizmetleri de veriyor.

http://www.netsis.com.tr

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları