29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Netsis, KOBİ’lere Bilişimi Anlatıyor
06 Aralık 2007 Perşembe 13:24

Netsis, KOBİ’lere Bilişimi Anlatıyor

Netsis, 13 - 14 Aralık 2007 tarihlerinde, Büyüme ve Kalkınma için KOBİ Stratejileri teması ile gerçekleştirilecek 5. KOBİ Zirvesi'ne katılıyor.

Türkiye kurumsal yazılım pazarının öncü kuruluşu Netsis, 13 - 14 Aralık 2007 tarihlerinde, Grand Cevahir Hotel ve Kongre Merkezi'nde Büyüme ve Kalkınma için KOBİ Stratejileri teması ile gerçekleştirilecek 5. KOBİ Zirvesi kapsamında, KOBİ"ler ve Bilişim başlıklı panelde KOBİ"lere seslenecek.

Panelde, Netsis Genel Müdürü Murat Ihlamur, Türkiye"nin en önemli organizasyonlarından biri kabul edilen, KOBİ sorunlarının tartışıldığı ve KOBİ'ler için yol haritalarının çizildiği 5. KOBİ Zirvesi"nde küçük ve orta ölçekli firmaların küresel pazara açılmaları ve artan rekabette ayakta kalabilmelerini sağlayacak teknolojiler hakkında bilgi verecek.

Kurumsallaşma sürecine geçişte ve uluslararası rekabette, KOBİ"lerin ihtiyaç duyduğu çözümler, alışılagelmiş uygulamaların dışına çıkan vizyon çalışmaları, işletmenin işini büyütecek ve daha çok dışa açılımı sağlayabilecek uygulamalar konusunda ayrıntılı aktarılacağı panelin KOBİ"ler ile ilgili bilişim politikalarına yön vermesi bekleniyor.

TOSYÖV, TOBB, KOSGEB iş birliği ile yapılacak olan KOBi Zirvesi"nde, AB sürecine uyumda; yerel ve küresel bazda sürdürebilir rekabet gücü kazanarak büyüme ve kalkınmada kalıcı başarıyı yakalamaları için KOBİ'lerin yapması gerekenler derinlemesine irdeleniyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları