05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Netrondan NIFL Yabancı Dil Eğitim Merkezi
08 Eylül 2008 Pazartesi 13:27

Netron'dan NIFL Yabancı Dil Eğitim Merkezi

Bağdat Caddesi'nde bulunan ve modern bir anlayışla dekore edilen NIFL Yabancı Dil Eğitim Merkezi'nde Ekim ayında bireysel dil eğitimleri başlıyor.

Türkiye"de bilişim eğitimleri denilince ilk akla gelen marka olan Netron, bireysel yabancı dil eğitimi alanına da iddialı bir giriş yapıyor. Netron"un grup şirketleri arasında yer alan NIFL (Netron Institute of Foreign Languages), Bağdat Caddesi"nde bulunan Yabancı Dil Eğitim Merkezi"nde Ekim ayında bireysel yabancı dil eğitimlerine başlıyor. Yabancı dil öğrenimini daha kolay ve efektif hale getiren en son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış olan NIFL Yabancı Dil Eğitim Merkezi"nin ilk dönem kayıtları tüm hızıyla devam ediyor. Ayrıca Eylül ayı içerisinde kayıt yaptıranlar yüzde 20 indirim fırsatından yararlanıyorlar.

Bugüne kadar iş eğitimi, kurumlara özel eğitim, dil koçluğu ve TOEFL eğitimleri sunan NIFL, bireysel yabancı dil eğitimi alanında yepyeni bir anlayışla hizmet verecek. Deneyimli yabancı dil eğitmenleriyle ekim ayından itibaren Bağdat Caddesi"nde eğitime başlayacak olan NIFL, düzenleyeceği sürpriz etkinlik ve çalışmalarla bireylerin öğrenmekte oldukları yabancı dili geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor. Çalışanlar ve öğrenciler için farklı saat alternatiflerinin sunulacağı NIFL yabancı dil eğitim merkezinde bir yıl içerisinde 5.000 kişiye yabancı dil eğitiminin verilmesi hedefleniyor.

NIFL tarafından sunulan dil eğitimleri hakkında detaylı bilgi 0(216) 327 98 88 numaralı telefondan alınabiliyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları