22 Ocak 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Netrondan Bilişimin Birleşimi Kampanyası
03 Ekim 2007 Çarşamba 13:44

Netron'dan Bilişimin Birleşimi Kampanyası

2007 sonuna kadar Bilişimin Birleşimi Kampanyası’na kayıt yaptıran şirketler, 2008 yılında Netron’un eğitim ve yazılım hizmetlerinden benzersiz fırsatlarla yararlanıyorlar.

Bilişim sektörümüzün öncü markası Netron, kurumlar için özel bir kampanyaya imza atıyor. Netron Bilgi İletişim Teknolojileri ve Netron Yazılım tarafından hazırlanan Bilişimin Birleşimi Kampanyası, şirketlerin ihtiyaç duyduğu bilişim eğitimlerini benzersiz fırsatlarla sunuyor. Netron uzmanları tarafından sunulan eğitimlerden yararlanmak isteyen kurumların 2007 yılı sonuna kadar kayıt yaptırmaları gerekiyor. Kurumlar böylece 2008 yılına yönelik eğitim programlarını son derece avantajlı koşullarla gerçekleştirmiş oluyorlar.

Netron, 2007 yılında “Uluslararası Microsoft İş Ortakları Birliği Yılın İş Ortağı” seçilerek, bu alanda dünyadaki en büyük ödülü Türkiye’ye getirme başarısını göstermişti. Netron ayın zamanda da “Uluslararası Microsoft Eğitim Merkezleri - En İyi Eğitim Merkezi” dalında en iyi üç teknik eğitim merkezinden biri seçilerek, ülkemizde ilk kez ulaşılan bir başarıya imza atmış bulunuyor.

Netron’un tüm bu başarıların ışığında kurumlara özel olarak hazırladığı Bilişimin Birleşimi Kampanyası, her ihtiyaca yönelik sayısız avantaj içeriyor. 4 günlük temel Office eğitimi alan kurumlar Netron’un sunduğu özel eğitim fırsatlarından ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

IT eğitimlerini kampanya dahilinde Netron’dan alan şirketler, 1 yıllık ücretsiz e-learning içeriği almaya hak kazanıyorlar. Kampanya kapsamında 40 gün/kişi eğitim alındığı takdirde 50 kişilik e-learning Office eğitimlerinden ihtiyaç duyulan herhangi bir seçilebiliyor.

IT eğitimlerini N-LMS (Netron Learning Management System) ile planlamak isteyen kurumlar ise N-LMS ürününe ücretsiz olarak sahip oluyorlar. Firmaya özel 20 günlük kapalı sınıf eğitimi alındığı takdirde Netron’un benzersiz N-LMS ürünü ücretsiz olarak armağan ediliyor.

Bilişimin Birleşimi Kampanyası’nın bir diğer avantajı ise 30 günlük özel kapalı sınıf eğitimi alan kurumların IT ekiplerinin rol ve yetkinlik çalışmasının Netron tarafından gerçekleştirilecek olması. Aynı zamanda da kuruma N-LMS ya da N-Message ürünlerinden biri armağan ediliyor.

Bilişimin Birleşimi Kampanyası kapsamındaki tüm eğitimler Netron’un uzman danışmanları tarafından hazırlanıyor ve sunuluyor. Derslerde şirketlerin özel gereksinimlerine göre pratik olaylardan örnekler de ele alınarak maksimum verimlilik sunulması hedefleniyor. 30 Aralık 2007 tarihine kadar kampanya kapsamında kayıt yaptıran kurumlar, eğitimleri 2008 sonuna kadar istedikleri tarihte alabiliyorlar. Bilişimin Birleşimi Kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi www.netron.com.tr adresinden ve 444 0 638 numaralı telefondan edinilebiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları